Експорт прайс-листа товарів

Опубліковано : 24.06.2020

Товари у вашому прайс-листі повинні відповідати вимогам до оформлення товарів, а структура файлу вимоги до XML файлу. Посилання на прайс-лист в процесі роботи вашого магазину повинне бути доступним для завантаження і не змінюватися.

Для розміщення товарів на нашому сайті існує кілька варіантів вивантаження прайс-листа:

  • експорт товарів з вашого сайту

Встановлення та налаштування спеціального модуля, за допомогою якого автоматично формується експорт товарів у форматі XML. Існує досить багато різних CMS і не під всі з них можливо налаштувати коректне вивантаження. Для реалізації необхідно звернутися до вашого системного адміністратора або програміста.

  • експорт товарів з сайту на платформі Prom.ua

Для продавців на Prom.ua доступний додаток «Робота з Rozetka», який дає можливість вивантажити прайс-лист ваших товарів в необхідному форматі. Для підключення додатку необхідно використовувати логін та пароль від особистого кабінету на нашій платформі, які вам надасть наш менеджер. Зверніть увагу, додавання тегів, не передбачених сайтом prom.ua, буде недоступно.

  • експорт товарів з 1С

Варіант для магазинів з великим асортиментом товарів, що працюють в 1С. При такому способі інтеграції асортимент завжди буде мати актуальні наявність і вартість. Для налаштування вивантаження необхідний технічний фахівець з досвідом роботи в 1С.

  • створення прайс-листа за допомогою сервісу Pricecreator

Сервіс для створення та управління прайс-листом, який адаптований для роботи з сайтом rozetka.ua і надає можливість налаштувати структуру вашого каталогу товарів відповідно до структури нашого порталу. Щоб отримати доступ до сервісу зверніться до вашого менеджера.

Перед створенням прайс-листа рекомендуємо ознайомитися з інструкцією як підібрати вірну категорію для товару. Після підготовки, перевірте його на наявність помилок і відправте посилання вашому менеджеру.

Зверніть увагу. Ми не співпрацюємо зі сторонніми ресурсами, які пропонують послуги підготовки прайс-листа.