Модуль Justin

Опубліковано : 24.08.2020

Модуль Justin дозволяє створити ТТН до відрядження замовлення, а також відстежувати в особистому кабінеті статуси відправлень.

Щоб під'єднати спосіб доставки кур'єрською службою Justin, зверніться до відділу контролю якості (розділ Контакти)

Ви можете перейти до створення ТТН безпосередньо із замовлення в якому покупець вибрав цей спосіб доставки або в модулі на вкладці створення ТТН.

Створення ТТН Justin

  1. Заповніть контактні дані та виберіть необхідні відділення в блоці відправника та одержувача;
  1. Заповніть параметри відправлення, виберіть платника за послуги доставки та суму накладеного платежу, а потім натисніть «Створити ТТН».

Доставка і страхова комісія оплачується за вашим вибором Відправником або Одержувачем. Комісія за накладений платіж стягується з одержувача посилки та становить 15 грн + 2% від суми зворотної доставки грошей.
Зверніть увагу, що при створенні ТТН з особистого кабінету застосовується спеціальний знижений тариф за доставку.

Щоб надалі при створенні ТТН вам не доводилося повторно заповнювати поля, перейдіть на вкладку "Налаштування" та вкажіть свої дані відправника, параметри відправлень і виберіть додаткові опції.

Актуальні статуси створених ТТН відображені на вкладці "Список". Статуси замовлень оновлюються автоматично, для цього необхідно при зміні статусу на "Передано в службу доставки" додати номер ТТН в замовлення.


Умови надання послуг

При доставці товарів за допомогою компанії Justin існують обмеження за вагою та розміром посилки. Максимально допустима довжина однієї зі сторін — 90 см, сума всіх сторін — 150 см, максимальна вага — 30 кг.

Налаштувати роботу з модулем Justin ви можете за допомогою API.