Модуль Justin

Опубліковано : 30.12.2020

Модуль Justin дозволяє створити ТТН до відрядження замовлення, а також відстежувати в особистому кабінеті статуси відправлень.

Щоб під'єднати спосіб доставки кур'єрською службою Justin, зверніться до менеджера, використовуючи форму зворотнього зв'язку в особистому кабінеті, тема: Оплата і доставка замовлень → Додати/редагувати способи доставки і оплати.

Ви можете перейти до створення ТТН безпосередньо із замовлення в якому покупець вибрав цей спосіб доставки або в модулі на вкладці створення ТТН.

Створення ТТН Justin

  1. Заповніть контактні дані та виберіть необхідні відділення в блоці відправника та одержувача;
  1. Заповніть параметри відправлення, виберіть платника за послуги доставки та суму накладеного платежу, а потім натисніть «Створити ТТН».

Доставка і страхова комісія оплачується за вашим вибором Відправником або Одержувачем. Комісія за накладений платіж стягується з одержувача посилки та становить 15 грн + 2% від суми зворотної доставки грошей.
Зверніть увагу, що при створенні ТТН з особистого кабінету застосовується спеціальний знижений тариф за доставку. Також знижений тариф діятиме на ТТН, яку ви створили у відділенні або з іншої системи, і при цьому додали її до замовлення в особистому кабінеті продавця (крім ТТН, в яких ви вже cплатили послуги Перевізника).

Щоб надалі при створенні ТТН вам не доводилося повторно заповнювати поля, перейдіть на вкладку «Налаштування» та вкажіть свої дані відправника, параметри відправлень і виберіть додаткові опції.

Актуальні статуси створених ТТН відображені на вкладці «Список». Статуси замовлень оновлюються автоматично, для цього необхідно при зміні статусу на «Передано в службу доставки» додати номер ТТН в замовлення.

Друк ТТН Justin

Щоб надрукувати ТТН Justin на вкладці «Список» відкрийте необхідну ТТН або виберіть одну / кілька накладних nf натисніть на кнопку «Друк», що з'явилася.

Умови надання послуг

При доставці товарів за допомогою компанії Justin існують обмеження за вагою та розміром посилки. Максимально допустима довжина однієї зі сторін — 90 см, сума всіх сторін — 150 см, максимальна вага — 30 кг.

Для додавання на сторінки товарів способу доставки службою Justin, напишіть звернення в особистому кабінеті продавця вибравши тему «Питання про доставку» → «Додати / прибрати службу доставки». Налаштувати роботу з модулем Justin ви також можете за допомогою API.