Рус Укр

Документи для юридичної особи

Останнє оновлення : 16.03.2021

Юридичній особі необхідно надати наступні документи:

 1. Статут;
 2. Виписка з ЄДР;
 3. Довідка з банку про відкриття рахунку;
 4. Протокол про призначення керівника;
 5. Довідку про вартість чистих активів або рішення / протокол про зняття обмежень на підписання договору з ТОВ "РОЗЕТКА. УА"

Всі фото / скан копії повинні бути кольоровими. При підготовці документів слід враховувати вимоги:

 1. Копії статуту усіх сторінок, в тому числі, лицьова сторона першої сторінки та зворотна останньої, з відміткою державного реєстратора. Статут буває 2-х видів: модельний і не модельний. Якщо статут модельний, то копії сторінок не потрібні, достатньо надати протокол про створення юридичної особи, в якому зазначено, що діяльність буде здійснюватися по модельному статуту. Якщо статут був прийнятий після 01.12.2016 або в нього були внесені зміни після цієї дати, то надайте ще один документ — «Опис».
 2. Копію виписки про реєстрацію надають юридичні особи, зареєстровані після 7.05.2011, а юридичні особи з датою реєстрації до 7.05.2011 надають копію свідоцтва. Місцеперебуванням юридичної особи не можуть бути тимчасово непідконтрольні території АР Крим, окремі райони Донецької та Луганської областей (згідно з Розпорядженням КМУ від 7 листопада 2014 № 1085-р)
 3. Довідку з банку про відкриття розрахункового рахунку вам надає ваш банк на вимогу, запит можна зробити у відділенні банку або через онлайн-банкінг. Довідка повинна містити такі відомості:
 • дата відкриття розрахункового рахунку (формат IBAN) зареєстрованої юридичної особи;
 • дата видачі довідки (не старше 12-ти місяців);
 • кольоровий друк банку.
 1. Копія протоколу про призначення директора повинна містити:
 • ПІБ директора;
 • дату призначення на посаду;
 • круглу кольорову печатку підприємства.
 1. Якщо вартість чистих активів за попередній квартал понад 10 млн. грн — надайте довідку про вартість чистих активів за попередній квартал. Якщо вартість чистих активів за попередній квартал менше ніж 10 млн. грн — надайте Протокол загальних зборів / Рішення учасників. Документи необхідні відповідно до статті 44 закону України «Про товариства з обмеженою та додатковою відповідальністю».

Зверніть увагу. У разі, якщо підписантом є довірена особа, потрібно надати скан/фото копії оригіналів документів, що підтверджують його право на підписання такого договору.

Чи була інформація корисною?

Цікавить додаткова інформація?

Додати відгук

Щоб ваш відгук або коментар пройшов модерацію і був опублікований, будь ласка, ознайомтесь з нашими правилами.
Дякуюємо за ваш коментар, ми надамо вам відповідь найближчим часом
Галина
2021.07.30 11:43
можно ли продавать товар на rozetka из Беларуси. Если да, то как?
ROZETKA Маркетплейс
2021.07.30 12:20

Можно, если вы сможете организовать процесс обработки заказов и консультирования покупателей по вашему ассортименту, а также прием платежей, доставку и обмен/возврат товара. Для сотрудничества нужно заключить договор и подготовить каталог товаров, согласно наших требований. Более детальную консультацию вы можете получить у менеджера, после подачи заявки на сотрудничество.

Ekaterına Yenturk
2021.07.27 09:27
Добрый день! Подскажите, пожалуйста, какие документы нужны для начала работы, если компания на территории Турции?
ROZETKA Маркетплейс
2021.07.28 09:29

Добрый день. Необходимый пакет документов для заключения договора вы можете уточнить у менеджера, после подачи заявки на сотрудничество.

Инна
2021.07.06 10:52
Здравствуйте, скажите можно чтобы регистрация была по юридическому лицу, но все оплаты были с кредитной карты физичкой лица?
ROZETKA Маркетплейс
2021.07.08 07:49

Добрый день. Нельзя. Оплата должна поступать от юридического лица, с которым заключен договор.

Игорь Козлов
2021.06.25 07:42
Местонахождением юридического лица для регистрации на ROZETKA может быть другая страна (Турция)?
ROZETKA Маркетплейс
2021.06.30 08:00

Да.