Підписання договору

Останнє оновлення : 14.02.2022

Для підписання договору та відправлення наступних актів ми використовуємо сервіс електронного документообігу «Вчасно», тому вам необхідно мати зареєстрований обліковий запис у цьому сервісі.

Підготовка договору може тривати до 14 робочих днів після того, як ви надасте необхідні документи для вашого менеджера. Після підписання договору з нашого боку, він з'явиться у кабінеті продавця у розділі «Документообіг». Щоб підписати договір, натисніть кнопку «Підписати» у рядку документа.

Ви будете перенаправлені до сервісу «Вчасно», де необхідно авторизуватися та перейти до розділу «Очікують мого підпису». У списку документів виберіть необхідний договір, відкрийте його для перегляду та натисніть кнопку «Підписати та надіслати». Далі пройдіть три послідовні кроки, згідно з підказками:

  1. Вкажіть контрагента.
  2. Вкажіть ключ ЕЦП, АЦСК і пароль (за необхідності можете додати печатку).
  3. Натисніть «Підписати та надіслати».

Підписання документів від ROZETKA Маркетплейс є безкоштовним для наших контрагентів. Якщо у вас виникли запитання до договору, ви можете обговорити їх з вашим менеджером, якщо питання пов'язані з технічним підписанням договору, будь ласка, звертайтеся до служби підтримки «Вчасно».

Чи була інформація корисною?