Рус Укр

Підписання договору

Останнє оновлення : 20.05.2021

Для підписання всіх договорів та актів ми використовуємо сервіс електронного документообігу від «Вчасно», тому вам необхідно мати зареєстрований обліковий запис в даному сервісі. Підписання документів від ROZETKA безплатне для наших контрагентів.

В особистому кабінеті продавця субліцензійний договір про співпрацю знаходиться в розділі «Документообіг» після його підписання з нашого боку. Підготовка і підписання договору орієнтовно може займати до 2-х робочих тижнів, з моменту передачі всіх необхідних документів вашому менеджеру.

Про необхідність підписати договір ви отримаєте повідомлення на електронну пошту від сервісу «Вчасно». Для підписання договору в розділі документообігу натисніть кнопку «Підписати» в рядку документа.

Ви будете перенаправлені на платформу «Вчасно», де необхідно авторизуватися і перейти в розділ «Очікують мого підпису». У списку документів виберіть необхідний договір, відкрийте його для перегляду і натисніть на кнопку «Підписати та надіслати».

Далі пройдіть три послідовні кроки, згідно з підказками:

  1. Вкажіть контрагента.
  2. Вкажіть ключ ЕЦП, АЦСК і пароль, при необхідності додайте печатку.
  3. Натисніть «Підписати та надіслати».

Вітаємо, договір успішно підписано! Якщо у вас виникли питання пов'язані з положеннями в договорі ви можете обговорити їх з вашим менеджером, якщо питання пов'язані з технічним підписанням договору, можете адресувати їх в службу підтримки сервісу «Вчасно».

Чи була інформація корисною?

Цікавить додаткова інформація?

Додати відгук

Щоб ваш відгук або коментар пройшов модерацію і був опублікований, будь ласка, ознайомтесь з нашими правилами.
Дякуюємо за ваш коментар, ми надамо вам відповідь найближчим часом
Коментарі відсутні