Рус Укр

Модуль Justin

Останнє оновлення : 12.04.2021

Модуль Justin дозволяє створити ТТН до відправлення замовлення, а також відстежувати в особистому кабінеті статуси відправлень.

Щоб під'єднати спосіб доставляння кур'єрською службою Justin напишіть звернення використовуючи форму зворотного зв'язку, тема: "Оплата і доставка замовлень → Додати/редагувати способи доставки і оплати".

Ви можете перейти до створення ТТН безпосередньо із замовлення, в якому покупець вибрав цей спосіб доставки, або в модулі на вкладці створення ТТН.

Створення ТТН Justin

  1. Заповніть контактні дані та виберіть необхідні відділення в блоці відправника та одержувача;
  1. Заповніть параметри відправлення, виберіть платника за послуги доставки та суму накладеного платежу, а потім натисніть «Створити ТТН».

Доставка і страхова комісія оплачується за вашим вибором Відправником або Одержувачем. Комісія за накладений платіж стягується з одержувача посилки та становить 15 грн + 2% від суми зворотної доставки грошей.
Зверніть увагу, що при створенні ТТН з особистого кабінету застосовується спеціальний знижений тариф за доставку. Також знижений тариф діятиме на ТТН, яку ви створили у відділенні або з іншої системи, і при цьому додали її до замовлення в особистому кабінеті продавця (крім ТТН, в яких ви вже сплатили послуги Перевізника). До тих ТТН, що створені на інших маркетплейс-платформах за спеціальними тарифами, знижені тарифи ROZETKA не можуть бути застосовані.

Щоб надалі при створенні ТТН вам не доводилося повторно заповнювати поля, перейдіть на вкладку «Налаштування» та вкажіть свої дані відправника, параметри відправлень і виберіть додаткові опції.

Актуальні статуси створених ТТН відображені на вкладці «Список». Статуси замовлень оновлюються автоматично, для цього необхідно при зміні статусу на «Передано в службу доставки» додати номер ТТН в замовлення.

Друк ТТН Justin

Щоб надрукувати ТТН Justin на вкладці «Список» відкрийте необхідну ТТН або виберіть одну / кілька накладних та натисніть на кнопку «Друк», що з'явилася. Або перейдіть до замовлення та натисніть іконку "Друк" поряд з номером ТТН.

Умови надання послуг

При доставленні товарів за допомогою компанії Justin існують обмеження за вагою та розміром посилки. Максимально допустима довжина однієї зі сторін — 90 см, сума всіх сторін — 150 см, максимальна вага — 30 кг.

Чи була інформація корисною?

Цікавить додаткова інформація?

Додати відгук

Щоб ваш відгук або коментар пройшов модерацію і був опублікований, будь ласка, ознайомтесь з нашими правилами.
Дякуюємо за ваш коментар, ми надамо вам відповідь найближчим часом
Коментарі відсутні