Рус Укр

Зміна категорії товару

Зміна категорії товару

Останнє оновлення : 29.07.2021

Необхідність змінити категорію для товару на ROZETKA пов'язана з систематичним оновленням і змінами структури сайту. Ті товари, які вже були активними та доступними на сайті, необхідно редагувати відповідно до проведених змін.

Приклад
Категорія «Головні убори» була розділена на «Кепки» «Шапки» і «Панами», а у вашого магазину також категорія називалася «Головні убори» і в ній знаходилися тільки шапки, то такі товари будуть автоматично перенесені в потрібну категорію. Якщо ж у вашій категорії «Головні убори» знаходилися і шапки, і кепки, і панами, то їх потрібно розділити на відповідні категорії.

Зверніть увагу! Наразі немає сповіщень, що товари приховані через зміни на сайті ROZETKA, тому вам необхідно самостійно регулярно перевіряти інформацію про ваші товари.

Як дізнатися що товар прихований у зв'язку зі змінами на ROZETKA

Товари, які приховані у зв'язку зі зміною категорії стають неактивними, показані на вкладці «Приховані модератором» із зазначенням причини блокування: «Перенесення. Змінилася структура категорій сайту Rozetka», і в яку категорію необхідно перенести даний товар.

Вам необхідно внести зміни для таких товарів, щоб вони знову стали активними: змінити категорію та перевірити характеристики.

Як змінити категорію товару

Щоб змінити категорію товару, редагуйте товар у вашій системі управління товарами (ваш сайт, Priceсreator, платформа Prom і т.п.). Змініть значення категорії для потрібного товару і переконайтеся, що оновлення відбулись в xml прайс-листі (<categoryId>), який підключений до вашого магазину на ROZETKA. Якщо ви працюєте з товарами в Pricecreator скористайтеся інструкцією. Якщо відповідної категорії у вас раніше не було, її необхідно створити.

Також перевірте характеристики (параметри) товару. При зміні категорії ROZETKA змінюються значення параметрів або можуть з'явитися нові параметри, які ви можете вказати для ваших товарів. Завантажити список всіх параметрів для категорії ви можете в довіднику.

Після проведених змін повідомте, що ви оновили товари. Для цього напишіть звернення вибравши тему: «Робота з товарами, прайс-лист → Додавання / оновлення інформації в товарах».

При зміні (перенесенні) категорії до іншого розділу може змінитися розмір комісії (роялті).

Чи була інформація корисною?

Цікавить додаткова інформація?

Додати відгук

Щоб ваш відгук або коментар пройшов модерацію і був опублікований, будь ласка, ознайомтесь з нашими правилами.
Дякуюємо за ваш коментар, ми надамо вам відповідь найближчим часом
Коментарі відсутні