24.04.2020
1791

Щоб прийняти рішення про покупку, користувачам іноді недостатньо інформації, зазначеної на сторінці товару. Все частіше вони звертають увагу на відгуки залишені іншими покупцями, які вже придбали товар.

Багато продавців не стежать за відгуками. А даремно. Наявність відгуків підвищує довіру покупця і часто сприяє прийняттю рішення про покупку, адже в описі не завжди присутня інформація про експлуатацію товару в реальності. Відгуки привертають увагу покупців, збільшуючи відвідуваність сторінки, що позитивно впливає на ранжування товару в результатах пошукової видачі.

Попросити залишити відгук — це нормальна практика

Наявність відгуків і ваших відповідей на них формують лояльне ставлення до вашого магазину. Крім того, відгуки виявляють слабкі місця у вашому сервісі, дають можливість вам розвиватися і ставати краще. Але, де ці відгуки взяти?

Найпоширеніша причина відсутності відгуків — це відсутність побудованого процесу по їх отриманню. Людина так влаштована, що в більшості випадків хорошим ділиться рідко. Якщо все добре — це сприймається як належне. Але покупець обов'язково висловиться, якщо обслуговування або товар були поганими. Тому, після виконання замовлення, обов'язково зв'яжіться з покупцем, уточніть чи все його влаштувало і попросіть залишити відгук на сайті. Акцентуйте увагу клієнта на тому, що його відгук буде корисним іншим покупцям і дуже важливий для вас, як оцінка вашої роботи.

Як покупцеві залишити відгук

Спосіб 1. Залишити відгук з особистого кабінету покупця.
Зареєстрованому користувачеві потрібно перейти в розділ «Мої відгуки», вибрати товар і заповнити форму для додавання відгуку про товар. Або в розділі «Мої замовлення» відкрити виконане замовлення і вибрати опцію «Залишити відгук про замовлення», яка дозволяє оцінити якість обслуговування продавця і придбаний товар.

 

Спосіб 2. Покупець може залишити відгук про товар у відповідь на e-mail розсилку з проханням оцінити придбаний товар, яку він отримає після покупки.

 

Спосіб 3. Залишити відгук про товар можна безпосередньо на сторінці вашого товару, скориставшись функцією «Написати відгук». Необхідно заповнити форму для додавання відгуку до товару і натиснути «Залишити відгук».

Зверніть увагу. Доступна опція завантаження фото і відео в форму відгуку, що може значно посилити ефективність залишеного покупцем коментаря, враховуючи популярність роликів і їх значення при виборі товару.

Всі відгуки та коментарі залишені покупцями, повинні відповідати правилам публікації. Вони проходять обов'язкову модерацію перед розміщенням на сайті. Після того як відгук буде схвалений модератором, він одразу ж буде зображений на сайті.

Більш детально про роботу з відгуками про товар та магазин читайте в наших інструкціях.