Керування обліковим записом Pricecreator

Останнє оновлення : 29.05.2023

В обліковому записі Pricecreator можливо змінити такі облікові дані:

Зміна пошти (логіну) у кабінеті Pricecreator

Адміністрація Pricecreator не змінює пошту (логін) на запит від користувача, зміна пошти проводиться самостійно за допомогою поточних даних. Для зміни пошти (логіну) потрібно вийти з кабінету Pricecreator.

На сторінці авторизації натисніть "Згадати пароль" і введіть пошту, на яку зареєстрований поточний обліковий запис.

На пошту буде надіслано листа з посиланням для зміни логіну (рекомендуємо також перевіряти "Спам").

Відкрийте посилання для зміни пошти, введіть актуальні дані та натисніть надіслати. Якщо не надійшов лист, зверніться до технічної підтримки Pricecreator для надання посилання для заміни пошти.

Зміна назви, телефону та менеджера в кабінеті Pricecreator

Перейдіть в налаштування кабінету, в стовпці "Базові поля" можливо змінити назву кабінету, ПІБ менеджера та телефон. Відредагуйте інформацію в полях та натисніть "Зберегти".

Змінити пароль від кабінету Pricecreator

Адміністрація Pricecreator не змінює пароль на запит від користувача, зміна пароля здійснюється самостійно за допомогою пошти. Для зміни пароля потрібно вийти з кабінету Pricecreator.

На сторінці авторизації натисніть "Згадати пароль" і введіть пошту, на яку зареєстрований поточний обліковий запис.

На пошту буде надіслано листа з посиланням на відновлення пароля (рекомендуємо також перевіряти "Спам"). Натисніть у листі на "Посилання на зміну пароля"

Відкриється нова сторінка, введіть новий пароль у рядку та натисніть "надіслати". Якщо не надійшов лист, зверніться до технічної підтримки Pricecreator для надання посилання для зміни пароля.

Змінити мову інтерфейсу в кабінеті Pricecreator

Змінити мову інтерфейсу можливо в розділі "Налаштування" у блоці "Мова інтерфейсу".

Налаштування авторизації в Pricecreator

Налаштування авторизації в кабінет Pricecreator, додаткова перевірка авторизації за допомогою одноразового коду. У розділі "Налаштування" проставте позначки в одному зі способів перевірки входу.

  • Двофакторна — при кожній авторизації в кабінет Pricecreator, на пошту буде відправлено одноразовий код пароль для входу;
  • Новий IP — при авторизації до кабінету Pricecreator з нової IP адреси, на пошту буде відправлено одноразовий код пароль для входу.

Код пароль надсилається на поточну пошту кабінету Pricecreator.

Чи була інформація корисною?