Початок роботи з фулфілментом від ROZETKA (ФФ)

Останнє оновлення : 21.07.2023

Що таке фулфілмент від ROZETKA

Це процес зберігання товару, опрацювання та доставки замовлень за стандартами ROZETKA. Ви поставляєте свої товари на склад ROZETKA, а ми опрацюємо замовлення та доставимо їх покупцям.

Переваги фулфілменту

  • ви зменшите час комплектації та відвантаження замовлення, оскільки цим займається ROZETKA;
  • покупці можуть отримати ваші товари в точках видачі ROZETKA;
  • ви збільшите кількість замовлень, оскільки доставка в точки видачі ROZETKA безкоштовна для покупця;
  • ми надрукуємо товарний чек з вашими реквізитами (за необхідності й гарантійний талон) і відправимо його разом із замовленням;
  • при відправленні замовлення поштовим перевізником, відправником будуть вказані ваші реквізити, і в разі післяплати, грошові кошти надійдуть відразу на ваш рахунок.

Хто може використовувати фулфілмент від ROZETKA

Лише дійсні продавці ROZETKA Маркетплейс.

Як почати роботу з фулфілментом від ROZETKA

Крок 1. Під'єднайте фулфілмент до вашого профілю магазину

Для цього напишіть повідомлення з інформацією про ваш магазин на fbr@rozetka.com.ua. Відповідальний менеджер опрацює ваш запит та допоможе підготувати все для роботи з фулфілментом.

Крок 2. Підготуйте ваші товари

Узгодьте з менеджером товари, які ви плануєте передати на фулфілмент. Вам необхідно буде надати реальні «живі» фотографії товару, його пакування та маркування. Фотографії повинні бути якісними, з високою роздільною здатністю. Далі правильно підготуйте інформацію про товари та ознайомтеся з правилами пакування та маркування продукції.

Крок 3. Підпишіть договори з ROZETKA та з перевізником

Підпишіть договір на складські послуги та договір на видачу замовлень в магазинах ROZETKA. Приклад договору вам надасть менеджер. Підписання документів відбувається в сервісі електронного документообігу «Вчасно».

Наразі послуги фулфілменту надаються з перевізником Нова Пошта. Тому вам необхідно підписати договір з перевізником від тієї ж юридичної особи / ФОПа, що і договір з ROZETKA. Після підписання договору з перевізником, необхідно надати ваш API ключ нашому менеджеру.

Крок 4. Зареєструйтесь в ROZETKA Pay

Щоб мати можливість приймати платежі від покупців у точках видачі ROZETKA необхідно зареєструватись в сервісі ROZETKA Pay.

Крок 5. Поставте товар на склад ROZETKA

Товари для фулфілменту приймаються на складі у м. Бровари та м. Львів. Ви можете поставляти товари на будь-який з цих складів. Детальніше про поставку товарів на склад ROZETKA

Вартість послуг фулфілменту

Інформацію про актуальні тарифи послуг фулфілменту ви можете отримати написавши звернення в кабінеті продавця з темою: «Фулфілмент». Оплата послуг відбувається на підставі виставлення рахунків за попередній період (тобто післяплата).

Фулфілмент від ROZETKA складається з наступних послуг:

  • приймання, маркування/стікерування товарів на складі ROZETKA;
  • зберігання товарів/вантажів на складі ROZETKA;
  • пакування, комплектація, відвантаження оформлених замовлень;
  • організація видачі відправлення в точці видачі ROZETKA;
  • повернення товарів/вантажів зі складу ROZETKA.

Близькі за темою

Загальна інформація про способи доставки
Доставка товарів у точки видачі ROZETKA

Чи була інформація корисною?