Порівняння параметрів у Pricecreator

Останнє оновлення : 08.03.2024

Порівняння параметрів — порівняння параметрів зі стовпця "Характеристики продавця" (параметри додані із зовнішніх файлів XML\Excel, доступні тільки в Pricecreator) у "Доступні характеристики ROZETKA" (параметри обрані в налаштуваннях категорій, передаються на ROZETKA).

Порівняння параметрів
Зміна параметрів продавця для порівняння

Порівняння параметрів

Порівняти параметри можливо окремо в картці товару або масово в категорії. Для порівняння в одній позиції, перейдіть у товар, під описом відкрийте список "Характеристики продавця" і натисніть "Порівняти параметри", порівняні параметри з'являться у стовпці "Доступні характеристики ROZETKA".

Параметри "Доступні характеристики ROZETKA" будуть передаватись на сайт ROZETKA. Перевірити результат порівняння можливо в картці товару, стовпець "Характеристики продавця":
Зелений параметр — повний збіг параметрів, значення було переміщено у "Доступні характеристики ROZETKA". Параметри будуть активні на ROZETKA;

Колір параметра не змінився — не порівняні, не будуть активні на ROZETKA. У "Доступних характеристиках ROZETKA" немає вказаного параметра або різні назви параметра, вони повинні бути ідентичними (змінити назву параметра).

Якщо параметра взагалі немає в списку ROZETKA, додати його можливо лише у параметр "Додаткові характеристики".

Для порівняння параметрів масово, перейдіть в розділі "Категорії та товари магазину" і правіше натисніть на значок "Порівняння".

Якщо значок відсутній, переконайтеся, що категорія налаштована і в ній присутні товари.

У вікні оберіть "Будуть порівнянні всі параметри, всіх товарів" або "Будуть порівнянні НЕ включені до XML" і натисніть почати.

Зміна назви параметра продавця 

Для редагування назви параметра продавця, наприклад для порівняння, перейдіть до налаштування категорії з картки товару або зі списку категорій.

Біля параметра натисніть на олівець, змініть назву і збережіть, назва параметра змінитися у всіх категоріях магазину. Проведіть повторне порівняння параметрів в категорії або в картці товару.

Видалення параметра продавця у Pricecreator

Видалення параметрів присутнє в окремій картці товару або масово у всіх категоріях кабінету. Для видалення параметра в одній позиції, в стовпці "Характеристики продавця" натисніть на значок видалення. Для видалення параметра у всіх категоріях, перейдіть в налаштування категорії і біля параметра натисніть на значок видалення.

Чи була інформація корисною?