Вивантаження товарів у XML Pricecreator

Останнє оновлення : 02.08.2023

Після додавання та налаштування товарів у Pricecreator, необхідно сформувати файл XML для додавання та керування товарами на ROZETKA. Переконайтеся, що інформація про товари відповідає вимогам до оформлення.

Для формування товару у форматі XML, перейдіть в розділ "Вивантаження в XML", для зручності встановіть сортування списку. Для формування посилання потрібно товари перемістити в XML, напочатку рядка проставте позначки в стовпці "В XML" у всіх одразу або окремих товарах.

Якщо товар не налаштований (без категорії ROZETKA, відсутні параметри або фотографії), перенести його в XML неможливо. Помилки, які можуть виникнути при переміщенні товару:

  • мінімальна к-сть параметрів 2 — недостатньо параметрів, перейдіть в картку товару і заповніть "Доступні характеристики ROZETKA";
  • мінімальна к-сть зображень 1 —  в товарі немає зображень. Перейдіть в картку товару і додайте зображення;
  • Відсутня ціна в товарі — якщо в товари відсутня ціна, в XML цей товар буде відсутній.

XML Pricecreator заблокований для перегляду та для використання на сторонніх ресурсах. Вивантажити товари з Pricecreator можливо лише у форматі "Excel".

Скопіюйте посилання на головній сторінці кабінету натиснувши "Скопіювати лінк у буфер" та надайте посилання менеджеру ROZETKA для перевірки або налаштування синхронізації.

Перевірити посилання та товари можливо за допомогою "Валідатор прайс-листів XML", додатково переглянути товари можливо в Pricecreator в розділі "Перегляд XML". В розділі "Імпорт" → "XML" → "Перегляд XML" в рядок посилання вставте скопійоване посилання XML Pricecreator й натисніть читати, внизу показуватимуться товари з посилання. 

Чи була інформація корисною?