Вимоги до розміщення товарів військового призначення

Останнє оновлення : 16.02.2024

На сайті ROZETKA є окремий розділ для товарів військового призначення (Тактичне спорядження), в якому продавці маркетплейсу також можуть розміщувати свої товари. При додаванні товарів у ці категорії відбувається детальна перевірка інформації про товар, і якщо товар не належить до військового спорядження — він не буде опублікований в даних категоріях.

Нижче ми навели приклади товарів, які належать до товарів військового призначення, а які ні, тому, будь ласка, не додавайте в категорії тактичного спорядження товари, які не відносяться до такого, чи мають подвійне призначення, наприклад, одяг для мисливців та рибалок, звичайний садовий інструмент тощо.

  • Військові штани.
  • Куртка військова.
  • Реглан військовий.
  • Головні убори. Допускаються камуфльовані або захисного кольору. Допускається нанесена символіка темного або захисного кольору.
  • Розвантажувальні жилети — це жилети, які несуть у собі функцію зберігання спорядження та амуніції. Також, вони можуть називатися РПС (ремінна-плечова система) і відрізняються від повноцінного жилета.
  • Саперні лопати — складні або не складні лопати до 50 см довжиною штикової форми вважаються саперними.

Тактичні ліхтарі

Ліхтарі, інформація у яких може вказувати на їхнє застосування у військових діях (виносні кнопки для ліхтарів, підствольні ліхтарі, ліхтарі з кріпленням на шолом, ліхтарі з кріпленням на зброю тощо) потрібно додавати в категорію «Тактичні ліхтарі та аксесуари».

Аналогічні товари, які не є військовими за своїм основним призначенням, потрібно розміщувати в категорії «Ліхтарі й аксесуари». В інформації про такі товари не повинно бути слів, які можуть пов’язувати товар із військовою справою, наприклад, «військовий», «тактичний», «бойовий», «армійський» тощо.


Близькі за темою

Продаж засобів індивідуального захисту військового призначення

Чи була інформація корисною?