Порівняння параметрів у Pricecreator

Останнє оновлення : 21.07.2022

Порівняння параметрів — порівняння та перенесення параметрів зі стовпця "Характеристики продавця" (параметри завантажені із зовнішніх файлів XML\Excel, доступні тільки в Pricecreator) у "Доступні характеристики ROZETKA" (параметри вибрані в налаштуваннях категорії, передаються на ROZETKA).

Порівняння параметрів
Зміна параметрів продавця для порівняння

Порівняння параметрів

Порівняти параметри можливо двома способами, у картці товару та масово.
Для порівняння в одній позиції, перейдіть у товар, під описом відкрийте список "Характеристики продавця", натисніть "Порівняти параметри" і параметри перенесуться у стовпець "Доступні характеристики ROZETKA".

Параметри "Доступні характеристики ROZETKA" будуть показуватися на сайті ROZETKA. Результат порівняння параметрів, можливо перевірити переглянувши два стовпці:

  • зелений параметр — повний збіг параметрів та значення, параметри будуть активні на сайті ROZETKA;
  • значення параметра червоне — частковий збіг, значення показуватиметься в текстовому полі, будуть активні на сайті ROZETKA;
  • повністю червоний параметр — не порівняні, у "Доступних характеристиках ROZETKA" немає вказаного параметра. Для успішного порівняння, назва параметрів повинна бути ідентичною, якщо параметр має відмінність у назві і його необхідно зіставити, відредагуйте назву.
    Приклад: "Колір виробу" — "Колір".

Щоб порівняти параметри масово в категоріях, перейдіть в розділі "Категорії та товари магазину" і правіше натисніть на значок "Порівняння". Якщо значок відсутній, переконайтеся, що категорія є актуальною і в ній присутні товари.

У вікні налаштуйте порівняння "Будуть зіставлені всі параметри, всіх товарів" або "Будуть зіставлені НЕ включені до XML" і натисніть почати

Зміна назви параметра продавця 

Якщо параметр не порівняний через відмінність у назві ("Колір виробу" — "Колір"), відредагуйте його та проведіть повторне порівняння. Перейдіть до налаштування категорії з картки товару або зі списку категорій.

Біля параметра натисніть на олівець, змініть назву на ідентичне в параметрах ROZETKA і збережіть, назва параметра змінитися у всіх категоріях магазину. Проведіть повторне порівняння параметрів в категорії або в картці товару.

Якщо параметр не було перенесено до списку ROZETKA, переконайтеся, що цей параметр є в "Доступні характеристики ROZETKA". Якщо параметра немає у списку, прописати його можна лише у "Додаткові характеристики".

Видалення параметрів продавця у Pricecreator

Для видалення параметра в одній позиції, в стовпці "Характеристики продавця" натисніть на значок видалення.

Для видалення параметра у всіх товарах категорії, перейдіть в налаштування категорії та біля параметра натисніть на значок видалення.

Чи була інформація корисною?