Правила і умови використання сервісу Pricecreator

Останнє оновлення : 24.12.2021

ВИЗНАЧЕННЯ І ВИКОРИСТОВУВАНІ ТЕРМІНИ (ГЛОСАРІЙ)

1.Правила та умови, пов'язані з реєстрацією облікового запису

2.Блокування облікового запису

3.Права та обов'язки Адміністрації

4.Права та обов'язки Користувача

5.Відповідальність. Обмеження відповідальності.

ВИЗНАЧЕННЯ І ВИКОРИСТОВУВАНІ ТЕРМІНИ (ГЛОСАРІЙ)

Авторизація - вхід в особистий кабінет, шляхом вказівки у відповідних полях веб-сторінки логіна, пароля і натиснення кнопки "Увійти".

Адміністрація - співробітники, що здійснюють управління сервісом, що виконують технічні, організаційні та інші функції по забезпеченню функціонування сервісу, а також що надають інформаційну і консультаційну підтримку користувачів сервісу.

Обліковий запис 
- запис, що містить відомості, які користувач повідомив про себе адміністрації в процесі проходження реєстрації на сервісі або в процесі роботи в особистому кабінеті.

Блокування
- примусове привласнення Особистому кабінету статусу "Заблокований", пов'язане з порушенням продавцем організаційних і/або комерційних умов співпраці, зневагою правил і умов співпраці та іншими причинами, визначуваних Адміністрацією, як привід для застосування Блокування.

Картка товару - інформація про товар, що включає усі елементи у рамках однієї пропозиції (назва, опис, зображення, ціна, характеристики і так далі).

Контент - інформація, що розміщується на сервісі : назва та опис товарних позицій, фотографії, характеристики товару, інформація про продавця, і тому подібне.

Особистий кабінет - місце на сайті за адресою pricecreator.rozetka.com.ua/seller, в якому міститься інформація про персональні дані утримувача облікового запису (користувача), про товарні позиції, а також інша інформація.

Логін (ім'я користувача) - унікальний ідентифікатор продавця на сайті pricecreator.rozetka.com.ua/seller, службовець для позначення і ідентифікації його в системі.

Менеджер (куратор магазину)
- співробітник онлайн платформи ROZETKA, який надає допомогу, консультує з питань роботи на платформі і контролює коректність роботи.

Модерація
- це процес перевірки інформації про товар на відповідність вимогам платформи або внесення правок у вже наявний і доступний для продажу на сайті товар.

Сервіс
- інтернет-сайт (ресурс) pricecreator.rozetka.com.ua/seller, що є для розміщення користувачами інформації про товари з метою підготовки XML- файлу вивантаження для розміщення товарів на ROZETKA Маркетплейс.

Пароль
- секретне слово або набір символів, які використовуються для підтвердження особи продавця у момент авторизації.

Користувач (продавець)
- будь-який авторизований відвідувач сайту pricecreator.rozetka.com.ua

Сайт
- вебсайт ROZETKA, який розміщений по адресах rozetka.ua і/або rozetka.com.ua і надає користувачам можливість замовити онлайн і купувати традиційним (не через інтернет) способом широкий асортимент товарів.

Товар
- споживчі товари, інші продукти та послуги для споживачів, які є предметом продажу на сайті. Продавцем може бути виставлений на продаж тільки товар, реалізація якого не заборонена і не обмежена законодавством України, а також не суперечить договору субліцензії.

XML - файл вивантаження, використовуваний для передачі даних про товарні позиції.

1. Правила та умови, пов'язані з реєстрацією облікового запису.

1.1. Користувачем сервісу pricecreator.rozetka.com.ua може бути будь-який суб'єкт підприємницької діяльності, зареєстрований державою в установленому порядку.

1.2. Для створення облікового запису користувач повинен надати контактні дані та іншу інформацію, яку запросить адміністрація або менеджер.

1.3. Користувач зобов'язується надати правдиву інформацію при реєстрації.

1.4. Модерація та активація облікового запису відбувається за узгодженням з менеджером, якого користувач зобов'язується повідомити про наміри використання сервісу.

1.5. Після надання доступу до кабінету сервісу, користувач має можливість користуватися інструментами сервісу і управляти контентом відповідно до правил і умов:
- змінювати особисті і контактні дані;
- редагувати інформацію про товарні позиції;
- формувати файли експорту;
- виставляти товари на продаж, шляхом передачі менеджерові онлайн платформи прайс-листа зі списком пропонованих товарів, згенерованого за допомогою інструменту;

1.6. Користувачеві заборонено передавати або здавати обліковий запис (інформацію, необхідну для доступу до особистого кабінету продавця) в оренду або продавати третім особам. У разі порушення цієї умови, користувач несе повну відповідальність за будь-які дії, здійснені особами, яким він передав інформацію про доступ до облікового запису, у тому числі цивільноправову і/або кримінальну відповідальність. Адміністратор не несе відповідальності за дії третіх осіб, яким сталі відомі логін і пароль користувача, а також за наслідки, що настали.

1.7. У разі втрати доступу до особистого кабінету (забули пароль, пароль скомпрометований і так далі), власник облікового запису повинен звернутися до адміністрації для вжиття відповідних заходів або відновити/змінити пароль самостійно.

2. Блокування облікового запису.

2.1. Адміністрація має право заблокувати обліковий запис користувача за порушення правил і умов, або за запитом куратора, без попереднього повідомлення. Адміністрація не несе відповідальності за будь-який збиток, який може бути нанесений користувачам такими діями.

2.2. Під час блокування XML- файл вивантаження стане неактивним, при цьому усі товари набудуть статусу "Немає в наявності" на сайті Rozetka.

2.3. Повідомлення про блокування приходить на пошту власника облікового запису, який використовується для роботи в кабінеті сервісу pricecreator.rozetka.com.ua. До повідомлення, на розсуд адміністрації, може (не) прикріплятися XML- файл вивантаження, збережений на момент посилання такого повідомлення.

2.4. Терміни блокування встановлюються на розсуд адміністрації.

2.5. Зняття введених обмежень по обліковому запису можливе тільки за рішенням адміністрації.

3. Права та обов'язки Адміністрації.

3.1. Адміністрація зобов'язується надавати користувачеві можливість отримання консультацій служби підтримки з технічних питань. Об'єм консультацій обмежується питаннями, пов'язаними з роботою сервісу pricecreator.rozetka.com.ua

3.2. Адміністрація залишає за собою право за власним розсудом призупиняти, обмежувати або припиняти доступ користувачів до сервісу pricecreator.rozetka.com.ua та окремих інструментів у будь-який час, без пояснення причин.

3.3. Адміністрація має право змінювати/актуалізувати інформацію відповідно до сайту rozetka.com.ua, а також вмикати/вимикати/редагувати інструменти сервісу без узгодження з користувачем. Адміністрація не несе відповідальності за будь-який збиток, який може бути нанесений користувачам такими діями.

3.4. Адміністрація залишає за собою право визначення необхідності проведення усіляких перевірок/дій, що просяться користувачем, а також термінів проведення таких перевірок/дій.

3.5 Адміністрація має право доповнювати дані правила та умови у зв'язку додаванням/зміною функціонала сервісу.

4. Права та обов'язки Користувача

4.1. Користувач зобов'язується використати сервіс тільки в законних цілях, дотримуватися чинного законодавства України, а також прав і законних інтересів адміністратора.

4.2. Користувач не має права здійснювати дії, які впливають на нормальну роботу сервісу і є його недобросовісним використанням. У разі виявлення будь-якого роду уразливості системи користувач зобов'язаний повідомити адміністрацію і надати за запитом адміністрації додаткову інформацію, яка має безпосереднє відношення до роботи сервісу.

4.3. Користувач зобов'язується не здійснювати дій, спрямованих на діставання доступу до чужого особистого кабінету/облікового запису, шляхом підбору логіна і пароля, злому або інших дій.

4.4. Користувач зобов'язується не використати самостійно або із залученням третіх осіб онлайн платформи в цілях, які можуть бути кваліфіковані як порушення прав третіх осіб на об'єкти інтелектуальної власності, недобросовісна конкуренція або інше порушення чинного законодавства України.

4.5. Користувач зобов'язується не використати будь-які пристрої, програми, процедури, алгоритми і методи, автоматичні пристрої або еквівалентні ручні процеси для доступу, придбання, копіювання або відстежування змісту сайту сервісу.

5. Відповідальність. Обмеження відповідальності.

5.1. Адміністрація не бере участь в процесах управління контентом і не несе відповідальності за дії користувача або третіх осіб, у тому числі і менеджерів.

5.2. Адміністрація не несе відповідальності перед користувачем за обмеження або припинення доступу до сервісу та інструментів сервісу окремо, якщо ці обмеження і припинення виникли внаслідок обставин непереборної сили, на настання яких адміністрація не могла вплинути.

5.3. Адміністрація не несе відповідальності за відповідність сервісу pricecreator.rozetka.com.ua цілком або його елементів очікуванням продавця, а також за збереження логіна і пароля, що забезпечують доступ до сервісу, і не відшкодовує продавцеві будь-які пов'язані з цим збитки.

5.4 Адміністрація не несе відповідальності перед користувачем або третіми особами за прямі і/або непрямі збитки, включаючи упущену вигоду або втрачені дані, шкоду честі, гідності або діловій репутації, понесені у зв'язку з використанням їм сервісу pricecreator.rozetka.com.ua, або неможливості його використання, або несанкціонованого доступу до комунікацій продавця третіх осіб.

Чи була інформація корисною?