IOS додаток

Останнє оновлення : 10.12.2021

Мобільний додаток для iOS від ROZETKA Маркетплейс дозволяє керувати магазином зі смартфона. Для авторизації використовуйте логін та пароль від кабінету продавця на ROZETKA Маркетплейс.

Програма створена для швидкого доступу до базових показників роботи вашого магазину, а також оперативної обробки замовлень, питань та звернень від покупців.

Основні можливості iOS програми для продавців

  1. Моніторинг та обробка замовлень

Додаток сповіщає вас про надходження нових, наявність необроблених та скасування існуючих замовлень. До функцій управління відноситься можливість створення замовлення, зміни його статусу та редагування товарів у замовленні.

Щоб створити замовлення, натисніть на «+» у верхньому куті розділу замовлення та заповніть усі необхідні поля.

Щоб змінити статус замовлення, знайдіть потрібне замовлення, відкрийте його та натисніть «Змінити статус», після чого виберіть відповідний статус із запропонованих.

Для редагування товарів у замовленні – встановіть замовленню статус «Обробляється менеджером» та натисніть «Редагувати». Ви можете змінити кількість товару та додати інші товари або додатковий продаж. Після внесення змін натисніть «Застосувати».

Зверніть увагу. Редагувати дані про покупця, спосіб доставки та оплати в замовленні неможливо, у разі необхідності додайте коментар менеджера з актуальною інформацією.

  1. Управління балансом

Ви можете побачити суму на балансі магазину, ознайомитись з історією транзакцій, подивитися або завантажити звіти про продані товари, а також сформувати та сплатити рахунок для поповнення балансу магазину.

Щоб сформувати рахунок, натисніть на «+» у верхньому куті розділу баланс та вкажіть суму, на яку хочете провести поповнення. Рахунок з'явиться у вкладці «Рахунки на оплату», де необхідно вибрати відповідну дію: завантажити, поділиться, переглянути або сплатити.

  1. Комунікація із клієнтами

Програма дозволяє працювати з запитаннями, зверненнями та скаргами від клієнтів у розділі «Листування». Щоб відповісти на запитання, виберіть його, введіть текст відповіді у відповідне поле та натисніть надіслати.

Ви можете відповісти на запитання:

  • залишені покупцями за поточними замовленнями;
  • задані покупцями за допомогою форми «Запитати про товар» або «Запитати продавця» на сторінці вашого товару;
  • залишені покупцями на гарячу лінію кол-центру — для їх вирішення рекомендуємо зв'язатися з покупцем за телефоном.

Зверніть увагу. За результатом обробки звернень до кол-центру їм необхідно встановити статус Вирішено/Не вирішено.

  1. Робота з відгуками та рейтингом

За допомогою розділу «Відгуки» ви можете відповісти на відгуки, коментарі та питання, які покупці залишають на сторінці товару або після оформлення замовлення, а також ознайомиться з рейтингом магазину та статистикою його роботи на платформі ROZETKA Маркетплейс.

Для відповіді необхідно вибрати потрібний коментар на відповідній вкладці «Відгуки про товар» або «Відгуки про магазин» та натиснути «Відповісти». Після цього необхідно ввести текст у полі «Коментар» та надіслати. Ваша відповідь з'явиться на сторінці товару під коментарем покупця після модерації.

Відповідаючи на відгуки, дотримуйтесь правил спілкування та норм роботи з покупцем. У разі порушень, відгуки або відповіді на них можуть бути видалені або змінені.

  1. Налаштування магазину

Програма дозволяє переглядати основну інформацію стосовно облікового запису, редагувати особисті дані, керувати списком менеджерів та налаштовувати повідомлення.

  1. Модуль Нова Пошта

Модуль доступний у розділі налаштувань магазину, вкладка Нова Пошта. У модулі ви можете виконати базові налаштування для поштового перевізника, створювати ТТН для замовлень, у яких перевізником зазначено НП та відстежувати фактичні статуси створених ТТН.

  1. Зворотній зв'язок

Ви можете скористатися формою зворотного зв'язку для вирішення проблем або повідомити свої побажання щодо покращення та доопрацювання. Для цього скористайтесь вкладкою «Зворотний зв'язок» у розділі налаштувань магазину.

Завантажте програму в AppStore

Чи була інформація корисною?