Рус Укр

Товари "на замовлення"

Останнє оновлення : 04.12.2020

На сайті ROZETKA продавець може реалізовувати товари, які поставляються "на замовлення". Цю інформацію продавець зобов'язаний вказати на сторінці товару, при цьому обов'язково додавши орієнтовні терміни доставляння, щоб покупець був проінформований заздалегідь.

Вказати інформацію, що товар "під замовлення" необхідно в параметрі "Доставка/оплата".

Замовлення такого товару оформляється покупцем на сайті так само як і замовлення товарів "в наявності". Відмінність полягає в тому, що для виконання замовлення потрібно більше часу ніж зазвичай. Обов'язково повідомте покупцеві про цю умову при обробці замовлення. Після узгодження деталей з покупцем встановіть замовленню статус "Дані підтверджені. Чекає відправки "до моменту відряджання товару покупцеві. Далі обробляйте і встановлюйте статуси згідно з правилами обробки замовлення.

Правила повернення та обміну товару "на замовлення" повинні відповідати вимогам закону України "Про захист прав споживачів".

Зверніть увагу. Замовлення, яке знаходиться в обробці 45 днів автоматично переходить в статус успішно виконаних. Якщо виконання ваших замовлень займає більше часу, повідомте про це скориставшись формою зворотного зв'язку в особистому кабінеті продавця.

Чи була інформація корисною?

Цікавить додаткова інформація?

Додати відгук

Щоб ваш відгук або коментар пройшов модерацію і був опублікований, будь ласка, ознайомтесь з нашими правилами.
Дякуюємо за ваш коментар, ми надамо вам відповідь найближчим часом
Коментарі відсутні