Рус Укр

PriceСreator

Останнє оновлення : 27.04.2021

Для розміщення товарів на ROZETKA Маркетплейс, можна використовувати сервіс PriceCreator. Це безкоштовне рішення для створення та управління XML прайс-листом ваших товарів. PriceCreator адаптований до роботи з нашим сайтом і доступний тільки для продавців ROZETKA Маркетплейс.

Дане рішення буде найбільш зручним для продавців, у яких немає налаштованої CMS системи експорту товарів. Щоб почати працювати в PriceCreator зверніться до вашого менеджера, він надасть вам доступ до ресурсу.

Основні можливості PriceCreator:

Для правильної роботи в PriceCreator, дотримуйтеся наших вимог до оформлення інформації про товари та використовуйте інструкції. Якщо в процесі роботи у вас виникають питання, зверніться до менеджера скориставшись формою зворотнього зв'язку, тема: Робота з товарами, прайс-лист → Pricecreator - доступ, консультація.

Якщо ваш прайс-лист зараз розміщений на сервісах Google Drive або DropBox, ми рекомендуємо перемістити його на PriceCreator для більш зручної роботи з каталогом товарів. Зверніться до вашого менеджера, для більш детальної консультації про перенесення прайс-листа.

Чи була інформація корисною?

Цікавить додаткова інформація?

Додати відгук

Щоб ваш відгук або коментар пройшов модерацію і був опублікований, будь ласка, ознайомтесь з нашими правилами.
Дякуюємо за ваш коментар, ми надамо вам відповідь найближчим часом
Коментарі відсутні