Знижка на товар

Останнє оновлення : 02.08.2022

Для встановлення знижки на товар необхідно використовувати функціонал «перекреслена ціна».

Щоб вказати ціну зі знижкою, у вашій системі управління додайте для товару значення «старої ціни» (ціни без знижки), а в ціні товару вкажіть вартість зі знижкою. Ціна без знижки має передаватися в XML прайс-листі в тегу <price_old> або <old_price>. Використовуйте тільки один з цих тегів.

Приклад в xml:

<offer>
...
<price> 649 </price> — ціна зі знижкою;
<price_old> 1200 </price_old> — стара ціна (буде перекреслена).
...
</offer>

Знижка на товар буде показана на сайті автоматично після оновлення даних про товари магазину. Час останньої синхронізації, ціну без знижки та ціну зі знижкою, ви можете побачити в розділі товарів.

Щоб прибрати знижку, видаліть значення старої ціни та вкажіть актуальну ціну товару в тегу <price>.

Розмір знижки на товар, термін її дії, а також кількість товарів, які будуть представлені на сайті зі знижкою, продавець визначає самостійно. Комісія списується виходячи з вартості, по якій товар був реалізований, і якщо товар проданий на сайті за ціною зі знижкою, то розмір комісії буде вираховуватись від цієї ціни.

Заборонено розміщувати на ROZETKA Маркетплейс товари за цінами, необґрунтовано вищими за вартість цих товарів у ваших інших точках збуту, а також заборонено штучно завищувати вартість товару заради збільшення розміру знижки

Для товарів, які ви продаєте виключно на ROZETKA Маркетплейс — ціна не має бути необґрунтовано вищою за середню ринкову вартість станом на день розміщення, з огляду на аналіз цін аналогічного товару на інших конкурентних торговельних майданчиках.

Зверніть увагу, що такі дії можуть призвести до блокування товару, категорії товарів або вашого магазину загалом.


Близькі за темою

Який розмір знижки на товар можна встановити?
Як підвищити продажі?
Чи можемо ми додати власні бонусні програми?
Ціна товару

Чи була інформація корисною?