Бренд та серія товару в Pricecreator

Останнє оновлення : 18.09.2023

Бренд (виробник) — обов'язкова інформація, написання бренду має бути таким, як його зазначає виробник. Умови додавання бренду.

Редагування бренду в одній картці товару

Для зміни бренду одній картці товару, скористайтесь пошуком товару за назвою\артикулом\offer id або знайдіть товар на сторінці категорії. Перейдіть у товар, у рядку "Виробник" внесіть зміни та збережіть дії.

Масове редагування бренду

Назва, вендор (бренд) і опис заблоковані для редагування через XML. Змінити ці поля можливо вручну або з Excel.

Змінити масово бренд товарів можливо в розділі "Робота с параметрами" у файлі Excel. Перейдіть до розділу "Робота з параметрами" → "Вивантажити" та вивантажте необхідні категорії. У файлі змініть бренд в стовпці "Вендор" і завантажте файл у розділі "Робота з параметрами" → "Завантажити".

Серія товару

Серія (series) — назва однорідних товарів виробника. Серія формується виробником. На сайті ROZETKA серія товару використовується як додатковий фільтр, що дозволяє покупцеві швидше знаходити потрібний товар.

Редагування серії в одній картці товару

Для зміни або додавання серії в одній картці товару, скористайтесь пошуком товару за назвою\артикулом\offer id або знайдіть товар на сторінці категорії. Перейдіть у товар, у рядку "Серія" внесіть зміни та збережіть дії. Серію товару потрібно вказувати й в назві товару після найменування бренду.

Масове редагування серії

Змінити масово бренд товарів можливо в розділі "Робота с параметрами" у файлі Excel. Перейдіть до розділу "Робота з параметрами" →   "Вивантажити" та вивантажте необхідні категорії. У файлі змініть бренд в стовпці "Серія" і завантажте файл у розділі "Робота з параметрами" → "Завантажити".

Чи була інформація корисною?