Утиліти. Додаткова робота с товарами в Pricecreator

Останнє оновлення : 30.06.2023

Утиліти — розділ для додаткової роботи с товарами в Pricecreator, редагування або масове видалення інформації у товарі. Доступні розділи в "Утиліти":

Перевірка зображень

Перевірка зображень, які розміщені на зовнішніх сервісах (сховищах). Перевірка дозволяє виявити посилання які не працюють, тип помилки та масово видалити фотографії за типом помилки "404 Not Found". Перейдіть до розділу "Утиліти" → "Перевірка зображень", для перевірки натисніть  "Почати перевірку зображень", чекайте завершення перевірки.

Процес перевірки може зайняти тривалий час.

Якщо після перевірки будуть виявлені фотографії з помилкою "404 Not Found" та їх необхідно видалити, натисніть "Видалити прив'язки відсутніх (404)". Це повне видалення неробочих (з помилкою "404 Not Found") посилань (фотографій) у товарах.

Перегляд зображень

Масова робота зі зображеннями товарів. В розділі доступні всі зображення які присутні в кабінеті Pricecreator. Перейдіть до розділу "Утиліти"→"Перегляд зображень", на сторінці доступне сортування по ID (Внутрішнє ID), OFFER ID (Оригінальний ID), Назва товару, Response (Помилка зображення), Статус (увімкнене або вимкнене зображення), Розміщення локально (зображення завантажено в Pricecreator), Розміщення зовнішнє джерело (зображення розміщується на зовнішньому сховищі).

Для видалення зображень проставте відмітку біля фотографії й натисніть"Видалити обрані".

Застарілі позиції

На сторінці відображаються товари, які не редагувались понад 100 днів. Можливо масово видалити або перейти в картку й актуалізувати. Перейдіть до розділу "Утиліти" → "Застарілі позиції", встановіть сортування за потребою та проведіть актуалізацію або видалення товарів. 

Чи була інформація корисною?