Кабінет продавця в Pricecreator

Останнє оновлення : 24.04.2023

Кабінет продавця — це інформативний розділ в Pricecreator, для відображення даних про товари з особистого кабінету продавця ROZETKA.

Для керування магазином ROZETKA (обробка замовлень, відгуків або активація товарів) перейдіть в особистий кабінет продавця

Підключення до кабінету продавця

В розділі "Кабінет продавця" перейдіть в "Налаштування", натисніть "Змінити", впишіть логін та пароль від особистого кабінету продавця й натисніть "Перевірити", очікуйте підключення.

Інформація про товари з кабінету продавця автоматично не завантажуються. Для відображення актуальної інформації по товари потрібно її оновлювати в налаштуваннях. В розділі "Кабінет продавця" перейдіть в "Налаштування", натисніть "Оновити" й очікуйте звіт оновлення. Після оновлення в розділах відобразиться актуальна інформація про товари.

Перегляд даних з кабінету продавця

Замовлення — відображається інформація про замовлення які були в ROZETKA (Статус, ПІБ замовника, ціна, кількість). Для керування замовленнями потрібно перейти в особистий кабінет продавця ROZETKA.

Список товарів — відображаються товари з кабінету продавця. Основана інформація про товар, статус на сайті (активний чи ні), в кінці рядка можливо перейти в картку товару на сайті, натиснувши на логотип ROZETKA. 

Нова інформація про товари з кабінету продавця автоматично не завантажуються. Натисніть "Оновити" на сторінці з товарами й очікуйте звіт оновлення.

Відгуки й коментарі — залишені відгуки або питання стосовно товару на сайті.

Чи була інформація корисною?