Додавання нових товарів

Опубліковано : 13.04.2021

Як правило, продавець керує товарами на власному ресурсі (свій сайт, Priceсreator, кабінет Prom тощо), а інформація про всі товари передається за посиланням на xml прайс-лист, що підключене до акаунту на ROZETKA. Тому, спочатку створювати нові товари необхідно саме на вашому ресурсі.

Щоб додати нові товари:

  1. Додайте товари в XML прайс-лист, який підключений до ROZETKA.
  2. Перевірте чи не допустили ви помилок, використовуючи ресурс для перевірки прайс-листа.
  3. Повідомте про те, що нові товари необхідно перевірити та додати на сайт, надіславши запит через форму зворотного зв'язку, тема: «Робота з товарами, прайс-лист → Додавання нових товарів».

Ваші товари будуть додані на сайт дотримуючись черги. Терміни додавання нових товарів залежать від їх кількості, правильності заповнення інформації про товари у прайс-листі, а також від загальної завантаженості наших модераторів.

Ви можете відстежувати процес додавання товарів в особистому кабінеті продавця. Нові товари показуються у відповідному розділі товарів. Після вашого звернення про додавання, такі товари будуть відправлені на модерацію.

Товари на модерації

Модерація — це перевірка правильності заповнення інформації про товар на відповідність нашим вимогам та налаштування зв'язку вашого прайс-листа з каталогом сайту ROZETKA. В процесі модерації товари знаходяться у розділі На модерації із зазначенням наявності — «Прихований».

Після модерації нові товари можуть перейти в Активні або Неактивні.

Якщо аналогічні товари вже представлені на сайті іншими продавцями і ваша пропозиція не надає явних переваг для покупців (ціна, безкоштовна доставка або ін.), ми можемо відмовити в розміщенні такого товару. Також, заборонено повторно додавати одні й ті ж самі товари в прайс-лист (створювати дублі товарів).

Рекомендації щодо додавання товарів:

  • виключіть з прайс-листа товари, які заборонені для розміщення на нашому сайті;
  • для товарів з категорій декоративна косметика та фарбування необхідно надати палітру кольорів;
  • сертифікати додаються в розділ подарункові сертифікати, а грошові та дисконтні сертифікати на сайт не допускаються;
  • послуги додаються до відповідної категорії без вказівки бренду/виробника і докладним описом того, що входить в послугу за вказану ціну (докладніше про продаж послуг);
  • велосипеди, в залежності від діаметра коліс, додаються в категорію дитячі велосипеди (менше ніж 20" дюймів) або у велосипеди (від 20" і вище);
  • одяг для дітей розділений на категорії: одяг для малюків, одяг для хлопчиків і для дівчаток. В одязі для малюків розміщуються товари розміром до 86 см;
  • ювелірні прикраси з медичного золота розміщуються в розділі біжутерія.