Додавання нових товарів

Опубліковано : 31.12.2020

Ви можете розмістити необмежену кількість товарів на сайті. Додавання відбувається по посиланню на XML прайс-лист, що закріплене за вашим магазином. Інформація про товари повинна відповідати нашим вимогам до оформлення товарів, а структура файлу повинна передавати інформацію відповідно до вимог до XML файлу.

Для розміщення нових товарів на сайті:

  1. Додайте товари в XML прайс-лист.
  2. Перевірте оновлену версію на наявність помилок, використовуючи ресурс для перевірки XML.
  3. Повідомте вашого менеджера про додані товари, використовуючи форму зворотнього зв'язку в особистому кабінеті, тема: Робота з товарами, прайс-лист → Додавання нових товарів.
  4. Після модерації (завантаження інформації в нашу базу і перевірки згідно з вимогами) товари будуть показані в списку товарів вашого магазину.

Термін додавання нових товарів залежить від кількості товарів, правильності заповнення прайс-листа і загальної завантаженості. Ваші товари будуть додані на сайт дотримуючись черги. Під час модерації товару він буде показуватися в особистому кабінеті зі статусом "Прихований".

Якщо такі ж товари вже представлені на нашому сайті іншими продавцями і ваша пропозиція не надає явних вигод для покупців (ціна, безкоштовна доставка та ін.), ми можемо відмовити в розміщенні такого товару на сайті. Також, заборонено повторно додавати одні й ті ж товари в прайс-лист (створювати дублі товарів).

При додаванні товарів дотримуйтеся наступних рекомендацій:

  • виключіть з прайс-листа товари, які заборонені для розміщення на нашому сайті;
  • для товарів з категорій декоративна косметика і фарбування необхідно надати палітру кольорів;
  • сертифікати на надання послуг додаються в розділ подарункові сертифікати, а грошові та дисконтні сертифікати на сайт не допускаються;
  • велосипеди, в залежності від діаметра коліс, додаються в категорію дитячі велосипеди (менше 20 "дюймів) або в велосипеди (від 20" і вище);
  • одяг для дітей розділений на одяг для малюків, одяг для хлопчиків і для дівчаток. В одязі для малюків розміщуються товари розміром до 86 см;
  • ювелірні прикраси з медичного золота розміщуються в розділі біжутерія.