Додати новий товар

Останнє оновлення : 28.12.2021

Продавець керує товарами у своїй системі — свій сайт, Priceсreator, кабінет Prom тощо, а інформація про товари передається в xml прайс-лист, посилання на який підключене до акаунту на ROZETKA. Тому створювати нові товари та вносити зміни в раніше додані товари необхідно саме у вашій системі.

Як додати нові товари

 1. Додайте товари в XML прайс-лист, який підключений до ROZETKA.
 2. Перевірте чи не допустили ви помилок, використовуючи ресурс для перевірки прайс-листа.
 3. Дочекайтеся синхронізації, щоб товари з’явилися в розділі "Нові".
 4. Відправте товари на модерацію.

Ваші товари будуть додані на сайт почергово. Термін додавання нових товарів залежить від їх кількості, правильності заповнення інформації про товари та завантаженості наших модераторів.

Модерація — це перевірка правильності заповнення інформації про товар на відповідність нашим вимогам та налаштування зв’язку вашого прайс-листа з каталогом сайту ROZETKA.

Відправлення нових товарів на модерацію

Щоб відправити товари на модерацію, в кабінеті продавця виберіть один або кілька нових товарів та натисніть кнопку "Відправити на модерацію".

Вибрані вами товари перемістяться у розділ «На модерації». Зображення для нових товарів будуть завантажені після їх модерації.

Інформацію про створену заявку ви можете побачити в розділі заявок на модерацію. За результатами модерації ви отримаєте звіт: які товари додані, а які приховані та потребують доопрацювання.

Рекомендації щодо додавання товарів

 • виключіть з прайс-листа товари, які заборонені для розміщення;
 • не додавайте одні й ті ж товари в прайс-лист кілька разів (не створюйте дублі товарів);
 • для товарів з категорій декоративна косметика і фарбування необхідно надати палітру кольорів;
 • сертифікати додаються в розділ подарункові сертифікати, а грошові та дисконтні сертифікати на сайт не допускаються;
 • послуги додаються до відповідної категорії без вказівки бренду/виробника і докладним описом того, що входить в послугу за вказану ціну (докладніше про продаж послуг);
 • велосипеди, в залежності від діаметра коліс, додаються в категорію дитячі велосипеди (менше ніж 20" дюймів) або у велосипеди (від 20" і вище);
 • одяг для дітей розділений на категорії: одяг для малюків, одяг для хлопчиків і для дівчаток. В одязі для малюків розміщуються товари розміром до 86 см включно, починаючи з розміру 92 см товари розміщуються в категорії одяг для хлопчиків або одяг для дівчаток;
 • взуття необхідно розділяти за категоріями в залежності від розміру: дитяче взуття — 15 - 39 розміри, жіноче взуття — 34 - 43 розмір, чоловіче взуття — 39,5 - 55,5 розмір;
 • ювелірні прикраси з медичного золота розміщуються в розділі біжутерія.

Під час додавання нових товарів враховуйте, якщо аналогічні товари вже представлені на ROZETKA іншими продавцями і ваша пропозиція не надає явних переваг для покупців (менша ціна, безкоштовна доставка або ін.), ми можемо відмовити в розміщенні такого товару.

Чи була інформація корисною?