Рус Укр

Додавання нових товарів

Останнє оновлення : 29.07.2021

Продавець керує товарами у своїй системі — свій сайт, Priceсreator, кабінет Prom тощо, а інформація про товари передається в xml прайс-лист, посилання на який підключене до акаунту на ROZETKA. Тому створювати нові товари та вносити зміни в раніше додані товари необхідно саме у вашій системі.

Для додавання нових товарів:

 1. Додайте товари в XML прайс-лист, який підключений до ROZETKA.
 2. Перевірте чи не допустили ви помилок, використовуючи ресурс для перевірки прайс-листа.
 3. Дочекайтеся синхронізації, щоб товари з’явилися на сторінці «Нові».
 4. Повідомте про нові товари написавши звернення з темою: «Робота з товарами, прайс-лист → Додавання нових товарів» або самостійно відправте товари на модерацію в особистому кабінеті (Тестується. Доступно не всім продавцям).

Ваші товари будуть додані на сайт почергово. Термін додавання нових товарів залежить від їх кількості, правильності заповнення інформації про товари й завантаженості наших модераторів.

Модерація — це перевірка правильності заповнення інформації про товар на відповідність нашим вимогам та налаштування зв’язку вашого прайс-листа з каталогом сайту ROZETKA.

Під час додавання нових товарів враховуйте, якщо аналогічні товари вже представлені на ROZETKA іншими продавцями і ваша пропозиція не надає явних переваг для покупців (менша ціна, безкоштовна доставка або ін.), ми можемо відмовити в розміщенні такого товару.

Відправлення нових товарів на модерацію

Зверніть увагу! Цей функціонал тестується та доступний не всім продавцям! Якщо у вас немає кнопки «відправити на модерацію», для модерації нових товарів напишіть звернення.

Щоб відправити товари на модерацію в кабінеті продавця, виберіть один або кілька нових товарів і натисніть на кнопку «Відправити на модерацію».

Обрані товари перейдуть у розділ «На модерації». Інформацію про заявку ви можете побачити в розділі заявок на модерацію. За результатами модерації ви отримаєте звіт: які товари додані, а які приховані та потребують доопрацювання.

Рекомендації щодо додавання товарів:

 • виключіть з прайс-листа товари, які заборонені для розміщення;
 • не додавайте одні й ті ж товари в прайс-лист кілька разів (не створюйте дублі товарів);
 • для товарів з категорій декоративна косметика і фарбування необхідно надати палітру кольорів;
 • сертифікати додаються в розділ подарункові сертифікати, а грошові та дисконтні сертифікати на сайт не допускаються;
 • послуги додаються до відповідної категорії без вказівки бренду/виробника і докладним описом того, що входить в послугу за вказану ціну (докладніше про продаж послуг);
 • велосипеди, в залежності від діаметра коліс, додаються в категорію дитячі велосипеди (менше ніж 20" дюймів) або у велосипеди (від 20" і вище);
 • одяг для дітей розділений на категорії: одяг для малюків, одяг для хлопчиків і для дівчаток. В одязі для малюків розміщуються товари розміром до 86 см включно, починаючи з розміру 92 см товари розміщуються в категорії одяг для хлопчиків або одяг для дівчаток;
 • взуття необхідно розділяти за категоріями в залежності від розміру: дитяче взуття — 15 - 39 розміри, жіноче взуття — 34 - 43 розмір, чоловіче взуття — 39,5 - 55,5 розмір;
 • ювелірні прикраси з медичного золота розміщуються в розділі біжутерія.

Чи була інформація корисною?

Цікавить додаткова інформація?

Додати відгук

Щоб ваш відгук або коментар пройшов модерацію і був опублікований, будь ласка, ознайомтесь з нашими правилами.
Дякуюємо за ваш коментар, ми надамо вам відповідь найближчим часом
Антон
2021.06.02 08:42
здравствуйте. поменял группу товаров, размещал у Вас одно сейчас хочу попробовать другое, дайте пожалуйста консультацию, и понимать какие условия по другим группам товара
ROZETKA Маркетплейс
2021.06.02 03:31

Здравствуйте. Рекомендуем обратиться за консультацией в службу поддержки, указав категорию товаров, которые вы планируете размещать и перечень вопросов, которые вас интересуют.