Рус Укр

Вимоги до товарів категорій запчастини до телефонів / планшетів / ноутбуків

Вимоги до товарів категорій запчастини до телефонів / планшетів / ноутбуків

Останнє оновлення : 17.08.2021

Існує велика кількість однакових на вигляд запчастин для електроніки, але ціни на них значно відрізняються одна від одної, що безсумнівно викликає ряд запитань у покупців: це копія чи оригінал? який товар я купую? і т.п. Для того, щоб уникнути таких запитань та не вводити в оману покупців, для всіх товарів категорій запчастини для телефонів, запчастини для планшетів та комплектуючі для ноутбуків, має бути вказаний клас якості товару: Copy / High Copy / Original PRC / Original.

  1. В кінці найменування потрібно вказати конкретний клас якості даного товару, приклад:
  1. Необхідно заповнити характеристику "Клас якості" з відповідним значенням.
  1. На початку текстового опису товару необхідно додати інформацію про класифікацію (скопіюйте та вставте текст нижче).

Copy — це бюджетний варіант запчастини, яка в цілому повністю виконує свої функції, однак з відчутною різницею в якості виробництва і довговічності роботи.
High Copy — це високоякісна копія оригінальної запчастини. Виготовлена при використанні подібних оригіналу матеріалів, за якістю незначно поступається оригінальній запчастині.
Original PRC — це запчастина, виготовлена з використанням оригінальних компонентів, проте деякі з них можуть бути замінені на аналоги з мінімальним відхиленням від оригіналу. (Стосується екранних модулів)
Original — це оригінальна версія запчастини. Яка виготовлена при дотриманні всіх стандартів і протестована первинними тестами, а також має сертифікацію. Такі запчастини встановлені на оригінальних пристроях.

Зверніть увагу! Ця інструкція діє лише для категорій запчастин для телефонів / планшетів / ноутбуків, для всіх інших категорій копії та репліки заборонені для продажу на ROZETKA.

Чи була інформація корисною?

Цікавить додаткова інформація?

Додати відгук

Щоб ваш відгук або коментар пройшов модерацію і був опублікований, будь ласка, ознайомтесь з нашими правилами.
Дякуюємо за ваш коментар, ми надамо вам відповідь найближчим часом
Коментарі відсутні