Правила пакування та маркування товарів для фулфілменту

Останнє оновлення : 25.10.2021

Щоб ROZETKA прийняла на склад товар іншого продавця, він повинен мати якісне індивідуальне пакування. Ідеальним варіантом буде це заводське упакування, тобто, товар, який упакований безпосередньо виробником. Якщо такого пакування немає, продавець повинен самостійно забезпечити індивідуальне упакування товару, що дозволить зберегти його при транспортуванні та доставленні до покупця.

Залежно від товару, пакування може бути будь-яким: від поліетиленового пакета чи стрейч плівки — до картонної коробки з ущільнюючим наповненням.

Товари без пакування для фулфілмента не приймаються!

Маркування ФФ товарів

Товар повинен мати штрих-код (EAN, PC-A або ін.). У разі відсутності міжнародного формату штрих-коду, продавцю необхідно сформувати його самостійно, при цьому стандарт штрихового коду не має значення, він буде використовуватися лише в рамках вашого магазину. В такому випадку штрих-код не може повторюватися в різних товарах, тобто — має бути унікальним.

За окремим погодженням приймаються правильно упаковані товари без штрих-коду, за наявності чіткого маркування, що відповідає назві товару на сайті (наліпка, на якій вказано тип товару, модель, артикул).

Чи була інформація корисною?