Бренд та серія товару в Pricecreator

Останнє оновлення : 24.12.2021

Бренд (торгова марка/виробник) — обов'язкова інформація, яка має бути вказана в назві товару та в тегу <vendor> у xml прайс-листі. Написання бренду має бути таким, як його зазначає виробник.

Для додавання бренду, в кабінеті Pricecreator скористайтесь пошуком товару за назвою \offer id\артикулом або знайдіть товар на сторінці категорії. Перейдіть в картку, внесіть торгову марку\виробника у рядку "Вендор" та натисніть "Зберегти".

Якщо необхідно додати\відредагувати вендор масово, є можливість вивантажити категорії з товарами у форматі Excel. Перейдіть до розділу "Робота з параметрами" → "Вивантажити" та вивантажте необхідні категорії. У файлі заповніть стовпець "Вендор" та завантажте файл у розділ "Робота з параметрами" → "Завантажити".

Серія товару

Серія (series) — назва однорідних товарів виробника. Серія формується виробником з його маркетингової стратегії, ринку, цільової аудиторії, і навіть широти товарного асортименту. На сайті ROZETKA серія товару використовується як додатковий фільтр, що дозволяє покупцеві швидше знаходити потрібний товар.

Для додавання серії, в кабінеті Pricecreator скористайтесь пошуком товару за назвою \offer id\артикулу або знайдіть товар на сторінці категорії. Перейдіть до нього та внесіть серію виробника у рядку "Серія" та натисніть "Зберегти".

Якщо необхідно додати\відредагувати серію масово, можна вивантажити категорії з товарами у форматі Excel. Перейдіть до розділу "Робота з параметрами" → "Вивантажити" та вивантажте необхідні категорії. У файлі заповніть стовпець "Серія" та завантажте файл у розділ "Робота з параметрами" → "Завантажити".

Чи була інформація корисною?