Модуль Нова Пошта

Останнє оновлення : 28.05.2024

Модуль надає можливість створювати відправлення (ТТН) для замовлення, в якому покупець обрав доставку перевізником Нова Пошта, та відстежувати статус відправлення безпосередньо в кабінеті продавця.

Підключення та активація

  1. Зареєструйтесь на сайті перевізника Нова Пошта та згенеруйте API ключ для вашого облікового запису (розділ «Налаштування»).
  2. В кабінеті продавця в налаштуваннях модуля введіть отриманий API ключ і натисніть «Зберегти».

За необхідності змінити ключ API натисніть на значок редагування поруч із зазначеним ключем, введіть нове значення та збережіть зміни. За вказаним API ключем у вкладці «Список ТТН» відображається історія створених відправлень.

Зверніть увагу! При зміні особистих даних в кабінеті Нової Пошти необхідно оновити ключ API в налаштуваннях модуля в кабінеті продавця, інакше історія відправлень не буде оновлюватися автоматично.

Створення ТТН Нова Пошта

  1. В модулі перейдіть до вкладки «Створення ТТН» або натисніть «Створити ТТН» в замовленні зі статусом «Комплектується. Дані підтверджені».
  2. Заповніть інформацію в блоці відправника та одержувача. Для доставки кур’єром Нової Пошти заповніть повну адресу отримувача.
  3. Вкажіть параметри відправлення: тип, вага, кількість, висота, ширина, довжина, оголошена вартість, опис, номер замовлення та назву товару.
  4. Виберіть спосіб оплати та вкажіть платника і суму зворотної доставки грошей (якщо це післяплата).
  5. За потреби виберіть додаткові послуги:
    • Контроль оплати — передбачає що оплата за товар буде перерахована на ваш розрахунковий рахунок в банку (послуга доступна тільки для бізнес-клієнтів Нової Пошти, у яких підписаний відповідний договір).
  6. Натисніть «Створити ТТН».

Створені відправлення відображаються у вкладці «Список ТТН» з актуальним статусом від перевізника. За потреби ви можете завантажити ТТН у форматі .pdf та надрукувати її.

Друк ТТН Нова Пошта

У вкладці «Список ТТН» виберіть одну або кілька накладних, після чого з’явиться іконка для друку, натисніть на неї та виберіть формат для друку: експрес накладна або маркування 100х100 типу «Зебра».


Близькі за темою

Як створити відправлення в поштомат Нової Пошти?
Загальна інформація про способи доставки

Чи була інформація корисною?