Шаблони повідомлень

Останнє оновлення : 04.01.2024

В кабінеті продавця ви можете налаштувати шаблони повідомлень, які ви часто надсилаєте при роботі з замовленнями на маркетплейсі. Наприклад, повідомлення з реквізитами для оплати, запитом відгуку від покупця, інформацією про доставку чи інші.

Як створити шаблон повідомлення?

 1. У розділі «Переписка з клієнтами» → «Шаблони повідомлень» натисніть Додати шаблон.
 2. Оберіть тип шаблону, введіть заголовок (не відображається для покупця) та текст повідомлення. За необхідності, ви можете використати змінні дані, які будуть автоматично підставлені з замовлення при використанні шаблону. Щоб додати у шаблон змінну, поставте курсор у потрібне місце та виберіть змінну з переліку. Щоб видалити змінну, видаліть відповідний текст у шаблоні.
 3. Натисніть Зберегти.

Доступні типи шаблонів:

 • Привітання;
 • Оплата;
 • Доставка;
 • Замовлення;
 • Відгуки;
 • Товари;
 • Повернення товару;
 • Інше.

Створений шаблон відображатиметься в розділі «Переписка з клієнтами» → «Шаблони повідомлень». Для редагування шаблону натисніть на іконку редагування , внесіть необхідні зміни та натисніть Зберегти.

Як використати шаблон повідомлення?

 1. Відкрийте замовлення та натисніть Мої шаблони у блоці «Про покупця».
 2. У вікні, що з’явиться, оберіть тип шаблону та потрібний вам шаблон.
 3. Натисніть на іконку копіювання щоб скопіювати текст шаблону в буфер обміну, або натисніть на «Viber» чи «Написати», щоб відкрити листування з покупцем у месенджері / листування на сайті. Перед відправкою ви можете відредагувати текст повідомлення.

Також ви можете натиснути «Надіслати реквізити» у блоці «Оплата» в замовленні. У вікні, що відкриється, будуть шаблони повідомлень з типом «Оплата». Використайте шаблон так само, як описано вище.

Шаблони також можна використати в розділі «Переписка з клієнтами». Для цього натисніть Використати шаблон та оберіть шаблон, який з’явиться у текстовому полі.


Близькі за темою

Чи отримує покупець повідомлення після оформлення замовлення?

Чи була інформація корисною?