Баланс логістичних послуг

Останнє оновлення : 03.05.2024

Поточний стан рахунку для надання логістичних послуг (Фулфілмент, Доставка в магазини ROZETKA, ROZETKA Delivery) відображається в полі «Логістика» в розділі «Мій баланс». Списання оплати з балансу відбувається після надання логістичної послуги. Переглянути проведені операції (транзакції) ви можете у вкладці «Логістика».

Поповнення балансу логістичних послуг

 1. В кабінеті продавця перейдіть в розділ «Мій баланс» та натисніть «Поповнити рахунок».
 2. Оберіть пункт «Логістика» та введіть необхідну суму.
 3. Натисніть «Сплатити», щоб здійснити онлайн-оплату, або «Рахунок PDF», для формування рахунку та подальшої оплати за реквізитами.

Якщо ви маєте заборгованість за надані логістичні послуги за попередні періоди (до березня 2024 року включно), її необхідно сплатити старим способом – за допомогою рахунків, які надходили вам у сервісі «Вчасно».

Для кожного поповнення необхідно формувати новий рахунок на оплату. Якщо ви не оплатили створений рахунок протягом 3-х днів, сформуйте новий та оплатіть його.

Оплатити сформований рахунок ви можете:

 1. Онлайн. У розділі «Рахунки на оплату» у вкладці «Логістика» натисніть на зображення картки в рядку виставленого рахунку. Відкриється вікно, де необхідно заповнити реквізити для оплати та підтвердити транзакцію. Кошти надійдуть на баланс протягом робочого дня.
 2. В касі банку або через термінал. Кошти надійдуть на рахунок протягом 3-х робочих днів. При оплаті обов’язково вказуйте:
  • в полі платник — замовника за договором логістичних послуг;
  • в призначенні платежу — номер і дату договору та рахунку на оплату.

Оплату від юридичної особи потрібно проводити виключно з реквізитів юридичної особи, замовника за договором логістичних послуг. У разі, якщо з будь-яких причин неможливо здійснити оплату з розрахункового рахунку підприємства, оплату можна провести через відділення банку (платіж по Україні). Оплату слід проводити за вказаними у рахунку реквізитами:

 • у рядку платника обов'язково вкажіть юридичну особу (замовника за договором логістичних послуг) через фізичну особу;
 • у призначенні платежу обов'язково вкажіть дату та номер рахунку на оплату, номер договору, назву юридичної особи та ЄДРПОУ (ліцензіата).

Після проведення оплати надішліть фото/скан копію квитанції для служби підтримки (тема «Фінанси і документообіг» → «Запитання по балансу магазину»).

Чи була інформація корисною?