Щомісячні акти

Опубліковано : 23.06.2020

Першого числа кожного місяця формуються два акти. Вони відображаються в особистому кабінеті продавця в розділі «Документообіг».

Зверніть увагу, доступ до розділу «Документообіг» є тільки у ролі «Власник».

Звітним періодом є попередній календарний місяць. Датою документа є останнє число звітного періоду (наприклад, Акт за вересень формується 1.10 з датою 30.09).

  1. Акт-звіт про продаж товарів

Відображає інформацію про обсяг продажів, суму реалізації та суму списаної комісії за місяць. Формується на підставі успішно виконаних замовлень за звітний період і суми коригувань за попередній період.

Розгорнутий звіт про продажі знаходиться в розділі «Баланс» → «Звіти про реалізовані товари».

  1. Акт про надання послуг

Плата за доступ до онлайн-платформи ROZETKA Маркетплейс.

Підписання актів

Вам необхідно підписати акти протягом 3-х робочих днів з моменту їх отримання. Підписання відбувається в електронному вигляді з використанням електронного цифрового підпису (ЕЦП) після натискання «Підписати».

Перед підписанням «Акта-звіту про продажі товарів» необхідно провести звірку даних з «Звітом про продані товари» в розділі «Баланс».

При необхідності ви можете внести коригування, які будуть враховані в акті-звіті в наступному календарному місяці. Процес внесення коригувань описаний в статті «Звіт про продані товари».

Згідно з договором, якщо ви не підписали акти протягом 3-х робочих днів з моменту їх надходження, акти вважаються прийнятими та підписаним.