Миттєва розстрочка та Оплата частинами

Опубліковано : 26.08.2020

Ви можете використовувати сервіси ПриватБанку «Миттєва розстрочка» і «Оплата частинами» для отримання оплати за свої товари. Для користування сервісами необхідно відкрити розрахунковий рахунок у ПриватБанку, на який відшкодовується вартість товару. Сума надходить на наступний день після проведення оплати на сайті, з вирахуванням комісій.

Миттєва розстрочка — дозволяє продавати товари без комісії за сервіс, до 24-х місяців. З вас стягується лише комісія за еквайринг — 1,65%. Для покупця комісія складе 2,9% щомісяця від вартості товару.

Оплата частинами — банк відшкодовує вам вартість товару за вирахуванням комісії за еквайринг (1,65%) та комісії за використання сервісу, розмір якої залежить від терміну кредиту. Покупець в цьому випадку отримує безвідсоткову розстрочку (не сплачує комісію).

Хто може зареєструвати акаунт в сервісі «Оплата частинами / Миттєва розстрочка»?

 • Фізична особа-підприємець (ПП, СПД);
 • директор / головний бухгалтер для юридичних осіб (ТОВ, ВАТ і т.д.);
 • співробітник підприємства відповідальний за еквайринг.

Як зареєструвати акаунт?

 1. Перейдіть на сайт оплати частинами та пройдіть авторизацію (логін відповідальний за еквайринг — ваш номер телефону, пароль — пароль від Приват24).
 2. Перейдіть в розділ «Новий магазин», натисніть «+» і підтвердьте що ви ознайомилися з умовами підключення до сервісу.
 3. Заповніть поля: назва магазину, WEB адреса (посилання на ваш магазин на ROZETKA), e-mail, рахунок відшкодування / IBAN, контактний телефон магазину (співробітника), вид діяльності.
 4. Ознайомтеся з умовами та натисніть «Згоден».

Для підключення сервісу до товарів, відправте на payment_m@rozetka.com.ua наступну інформацію:

 1. Найменування ФОП / юридичної особи;
 2. Найменування магазину на сайті ROZETKA;
 3. Ідентифікатор і пароль магазину (знаходяться в розділі «Налаштування магазину» — «Технічні дані»);
 4. ПІБ відповідального співробітника;
 5. Контакти: номер мобільного телефону, e-mail;
 6. Максимальна кількість платежів по оплаті частинами (якщо використовуватиметься).

Для отримання спеціальних умов по Оплаті Частинами для наших партнерів напишіть листа на payment_m@rozetka.com.ua. У темі вкажіть: «Спеціальні умови по Оплаті частинами».

Робота з замовленнями по Оплаті частинами / Миттєвій розстрочці

Дотримуйтесь порядку обробки замовлення. Щоб перевірити статус оплати, перейдіть в кабінет сервісу https://payparts2.privatbank.ua/ipp/, обов'язково вказавши номер телефону, який використовували при підключенні.

У розділі «Транзакції магазину» перевірте суму і статус оплати. У платежу повинен бути статус «Успіх», якщо вказано інший статус — оплата покупця не пройшла.