Модуль Укрпошта

Останнє оновлення : 18.07.2022

Модуль «Укрпошта» дозволяє в кабінеті продавця створювати для замовлень ТТН та відстежувати статуси відправлень. Для роботи з модулем спочатку необхідно підключити спосіб доставки Укрпошта для товарів вашого магазину.

Спеціальний тариф для продавців ROZETKA Маркетплейс
Для відправлень, які створюються в модулі Укрпошта діє спеціальний тариф на послуги доставки типу «Експрес»:

  • вартість доставки — 22 грн;
  • вартість повернення (якщо посилку не забрали) — 11 грн.

При опрацюванні замовлення зі способом доставки «Укрпошта» встановіть замоленню статус «Дані підтверджено. Очікує відправлення», після чого з’явиться можливість сторити ТТН для замовленя.

Створення ТТН Укпошта

  1. Для створення відправлення виберіть тип відправника: фізична особа чи юридична особа, заповніть контактні дані та адресу відправника і одержувача посилки, правильно вказавши поштовий індекс. При виборі «Знаю Індекс» ви можете вказати індекс, щоб в адресних полях пошук показував відповідний населений пункт. Якщо індекс невідомий, то необхідно натиснути «Знайти індекс» і ввести точну адресу.
  2. Заповніть параметри посилки та тип відправлення: «Експрес» або «Стандарт».
  3. Виберіть хто оплачує послуги доставки та суму зворотньої доставки коштів (за необхідності). Також враховуйте, що у вартість послуги з доставки буде додана сума за оцінку відправлення.
  4. Оберіть налаштування додаткових послуг — можливість огляду під час отримання посилки та дію, якщо покупець не забере посилку;
  5. Після заповнення всіх параметрів відправлення натисніть «Створення ТТН».

Створені відправлення відображаються у вкладці "Список" з актуальним статусом від перевізника. Щоб надрукувати ТТН відкрийте її, а потім натисніть кнопку «Друк».

В налаштуваннях модуля ви можете вказати інформацію про відправника та параметри відправлення, яка надалі буде автоматично заповнюватись при створенні ТТН, та налаштувати додаткові параметри:

  • В оголошену вартість передавати вартість замовлення;
  • Передавати список товарів в додаткову інформацію про посилку.

Умови надання послуг перевізником Укрпошта

Залежно вид типу відправлення є обмеження по вазі та габаритам посилки. Ознайомитись з актуальними тарифами та умовами надання послуг перевізника ви можете на офіційному сайті Укрпошти.

Чи була інформація корисною?