Рус Укр

Модуль Нова Пошта

Останнє оновлення : 05.07.2021

Модуль «Нова Пошта» дозволяє генерувати ТТН до моменту фактичного відправлення замовлення та відстежувати статуси відправлень на вкладці «Список ТТН».

Підключення та активація модуля «Нова пошта»

  1. Зареєструйтесь на сайті Нової Пошти;
  2. В розділі «Налаштування» згенеруйте ключ API;
  3. У особистому кабінеті ROZETKA Маркетплейс в налаштуваннях модулю «Нова Пошта» введіть отриманий API ключ і натисніть «Зберегти».

Зверніть увагу. Ви можете додати кілька API ключів для створення ТТН та відстеження статусів відправлень від різних відправників.

При необхідності змінити ключ API натисніть на іконку редагування поруч із зазначеним ключем і впишіть новий ключ. При зміні ключа підтягується пов'язана з ним історія відправлень, яка зображається у вкладці «Список ТТН».

Зверніть увагу. При зміні особистих даних в кабінеті НП необхідно оновити ключ API в налаштуваннях модуля. В іншому випадку історія відправлення не буде підтягуватися автоматично.

Створення ТТН

  1. Відкрийте вкладку «Створення ТТН» або натисніть «Створити ТТН» в замовленні, в статусі «Дані підтверджені. Очікує відправлення»;
  2. Заповніть контактні данні та виберіть необхідні відділення в блоці відправника та одержувача;
  1. Вкажіть параметри відправлення: тип, вага, кількість, висота, ширина, довжина, оголошена вартість, опис, номер замовлення і назва товару;
  2. Виберіть спосіб оплати, вкажіть платника і суму зворотної доставки грошей при необхідності;
  3. Натисніть «Створити ТТН».

Створені ТТН відображаються у вкладці «Список ТТН» з актуальними статусами від перевізника. У разі необхідності можна завантажити ТТН у форматі *.pdf та роздрукувати.

Друк ТТН

На вкладці «Список ТТН» виберіть одну або кілька накладних, натисніть на кнопку, що з'явилася «Друк» і виберіть формат для друку: експрес накладна або маркування 100х100 типу «Зебра».

Чи була інформація корисною?

Цікавить додаткова інформація?

Додати відгук

Щоб ваш відгук або коментар пройшов модерацію і був опублікований, будь ласка, ознайомтесь з нашими правилами.
Дякуюємо за ваш коментар, ми надамо вам відповідь найближчим часом
Коментарі відсутні