Рус Укр

Серія товару

Останнє оновлення : 26.08.2021

Серія товару — назва ряду однорідних товарів виробника. Серія формується виробником виходячи з його маркетингової стратегії, ринку, цільової аудиторії, а також широти товарного асортименту.

Різні бренди можуть використовувати поділ на серії для позначення партії товару, призначеної для певної цільової аудиторії та називати як: колекція, серія, лінійка, модельний ряд і т.д. Приклад, у бренду Asus ноутбуки серії: ZenBook, ZenBook Pro, VivoBook, VivoBook Flip, а у бренду Bridgestone шини серії: TURANZA T001, ALENZA 001, BLIZZAK LM-001.

На сайті ROZETKA серія товару використовується як фільтр, що дозволяє покупцеві швидше знаходити потрібний товар. Використовуючи фільтр "Серія", покупець отримує вибірку товару, який його цікавить з відповідною комбінацією характеристик. Кожна серія прив'язана до свого виробника і показується під фільтром "Бренд", якщо покупець його вибрав. Для фільтрації доступні значення серій обраного бренду для конкретної категорії товарів.

Серію необхідно вказувати для товарів тільки якщо виробник використовує такий розподіл асортименту товару. Перед тим, як вказати серію товару, важливо переконатися що це саме серія, а не модель товару, і перевірити правильність написання серії. Для цього перевірте назву серії товару на офіційному сайті бренду або на сайті ROZETKA.

Серію товару треба зазначати в тезі <series> та прописувати її в назві товару після назви бренду.

Приклад в xml прайс-листі

<offer id="123456" available="true">
...
<name>Летняя резина Barum Vanis 175/75 R16C 101/99R</name>
<vendor>Barum</vendor>
<series>Vanis</series>
<param name=”Ширина”>175</param>
<param name=”Профиль”>75</param>
<param name=”Диаметр”>16</param>
<param name=”Сезон”>Лето</param>
...
</offer>

Назва серії не повинна містити:

  • суцільний текст без пробілів, подвійні пробіли, прогалини перед початком або в кінці назви серії;
  • граматичні чи орфографічні помилки;
  • інформацію про ціну, знижки, деталі доставки, слова "Акція", "Знижка", "Розпродаж", "Новинка", "Суперпропозиція", "Продам" і т.п.;
  • спеціальні символи λ, Ω, ™, ½, @, ^, *, " та інші подібні графічні знаки.

Зверніть увагу. Товари, у яких буде вказана несправжня серія товару або інформація не матиме відношення до серії, на сайті не публікуються.

Чи була інформація корисною?

Цікавить додаткова інформація?

Додати відгук

Щоб ваш відгук або коментар пройшов модерацію і був опублікований, будь ласка, ознайомтесь з нашими правилами.
Дякуюємо за ваш коментар, ми надамо вам відповідь найближчим часом
Коментарі відсутні