Ціна товару в Pricecreator

Останнє оновлення : 12.07.2022

Змінена інформація у картці товару, відразу  переноситься у прайс-лист XML. Оновлення даних та ціни товару на ROZETKA відбувається автоматично щогодини, час останньої синхронізації показаний у кабінеті продавця у розділі товарів.

Налаштування ціни в XML
Ціна товару
Оригінальна ціна товару
Перекреслена ціна (акція) на ROZETKA
Промо-ціна для розсилки на ROZETKA
Налаштувати валюту ціни

Налаштувати тип ціни в XML

У налаштуваннях особистого кабінету Pricecreator необхідно вибрати тип ціни, яка буде доступна на ROZETKA.
Тип ціни, який доступний для використання в Pricecreator:

  • оригінальна ціна — вартість товару, яка завантажується при імпорті XML. Змінити вручну неможливо, дана ціна оновлюється тільки з XML;
  • ціна — вартість товару, яка вказується вручну, завантажується з Excel. Можливо міняти вручну і масово.

Щоб вибрати тип ціни, перейдіть до розділу "Налаштування" → "Використання цін у XML" і виберіть ціну, яка буде використовуватись на ROZETKA, та натисніть "Зберегти".

Будь-який з типів ціни можливо побачити в категорії та картці товару.

Редагувати поле "Ціна"

Ціна — вартість товару, яка прописується вручну в кожному товарі або завантажується за допомогою Excel.
У кабінеті Pricecreator скористайтесь пошуком товару за назвою\артикулом\offer id або знайдіть товар на сторінці категорії. Перейдіть у картку товару, у рядку "Ціна" пропишіть актуальну вартість та збережіть.

Актуалізувати ціну можливо масово, вивантаживши категорії з товарами у таблицю Excel. Вивантажте файл із товарами в одному з розділів "Робота з параметрами" → "Вивантажити" або "Імпорт зовнішнього Excel" → "Оновлення статусу, ціни та кількості з Excel".
У вивантаженому файлі заповніть стовпець "Ціна", завантажте файл у розділ, який використовувався для вивантаження.

Редагувати поле "Оригінальна ціна"

Оригінальна ціна — вартість товару, яка завантажується з файлу XML, редагується тільки з XML, змінити вручну неможливо.
Актуалізуйте ціну (price) у своїй системі обліку товарів, згенеруйте XML файл та проведіть оновлення у Pricecreator.

Провести оновлення можливо в розділі "XML" → "Імпорт" → "Оновлення статусу, ціни та кількості" або "Автооновлення".

Перезапис цін — інструмент призначений для перезапису цін з поля "Оригінальна ціна" в "Ціна".
Якщо в налаштуваннях використовується тип "Ціна", але через XML оновили "Оригінальну ціну", перейдіть в категорію, натисніть на "Перезапис цін" і значення буде перенесено в поле "Ціна".

Додавання перекресленої ціни

Стара (перекреслена) ціна — знижка на сайті ROZETKA Маркетплейс.

У кабінеті Pricecreator скористайтесь пошуком товару за назвою\артикулом\offer id або знайдіть товар на сторінці категорії. Перейдіть у картку товару для додавання старої ціни, у рядку "Стара ціна" пропишіть стару вартість товару та збережіть.

Щоб додати стару ціну масово, вивантажте файл з товарами в одному з розділів "Робота з параметрами" → "Вивантажити" або "Імпорт зовнішнього Excel" → "Оновлення статусу, ціни та кількості з Excel".
У вивантаженому файлі заповніть стовпець "Стара ціна", завантажте файл у розділ, який використовувався для вивантаження.

Щоб додати стару ціну через XML, додайте у файл тег (<price_old>,<oldprice>, <priceold>) і проведіть оновлення в розділі "XML" → "Імпорт" → "Оновлення статусу, ціни та кількості" або "Автооновлення".

Додавання промо-ціни 

Промо-ціна (price_promo) - ціна необхідна для участі в промо-розсилках ROZETKA.
Рекомендована ціна і список товарів, які можуть брати участь в розсилці, формується автоматично системою і знаходиться в особистому кабінеті продавця.

У кабінеті Pricecreator скористайтесь пошуком товару за назвою\артикулом\offer id або знайдіть товар на сторінці категорії. Перейдіть у картку товару для додавання промо-ціни у рядку "Ціна промо" пропишіть рекомендовану вартість ROZETKA та збережіть.

Щоб додати промо-ціни масово, вивантажте файл з товарами в одному з розділів "Робота з параметрами" → "Вивантажити" або "Імпорт зовнішнього Excel" → "Оновлення статусу, ціни та кількості з Excel". У вивантаженому файлі заповніть стовпець "Промо Ціна", завантажте файл у розділ, який використовувався для вивантаження.

Щоб додати промо-ціни через XML, до файлу додайте тег price_promo і проведіть оновлення в розділі "XML" → "Імпорт" → "Оновлення статусу, ціни та кількості" або "Автооновлення".

Налаштувати валюту ціни

Для передачі товарів в іноземній валюті, вкажіть валюту у картці товару та курс у налаштуваннях, автоматично курс не змінюється, його необхідно актуалізувати самостійно. Коли буде встановлено вартість та валюта, ціна на ROZETKA буде перерахована згідно з курсом, який вказаний у налаштуваннях.

Для зміни валюти перейдіть до картки товару, внесіть зміну в поле "Валюта" та натисніть зберегти

Призначити валюту масово можливо за допомогою файлу XML. Внесіть актуальні дані в XML за допомогою тегу <currencyId>USD</currencyId> та здійсніть імпорт оновленого файлу. Валюта товару буде оновлена.

Для зміни валюти через Excel, перейдіть до розділу "Імпорт товарів" → "Excel" → "Імпорт зовнішнього Excel", в кінці сторінки натисніть "Вивантажити позиції".

У вивантаженому файлі, у стовпці "Валюта", змініть значення на необхідне. У кабінеті доступні лише три валюти UAH, USD, EUR.

Для завантаження файлу перейдіть до розділу "Імпорт товарів" → "Excel" → "Імпорт зовнішнього Excel", внизу сторінки натисніть на "Завантажити", а після завантаження файлу — "Обробити". Дочекайтесь звіт оновлення та валюта товару буде змінена.

Чи була інформація корисною?