Характеристики товару в Pricecreator

Останнє оновлення : 24.12.2021

Характеристики товару (параметри) — це відмінні властивості та ознаки товару, кількісні та якісні дані про нього, показуватимуться на сторінці товару під фото та на відповідній вкладці. Приклад параметрів товару: розмір, колір, напруга живлення, споживана потужність та ін.

Правила заповнення характеристик:

  • Мінімальна кількість 2 параметри в товарі;
  • Максимальна кількість символом в параметрі 255;
  • Для параметра з нового рядка, необхідно використовувати HTML тег <br/>;

Для додавання характеристик в одну позицію, в кабінеті Pricecreator скористайтесь пошуком товару за назвою \offer id\артикулом або знайдіть товар на сторінці категорії. Перейдіть до нього, під описом відкрийте стовпець "Доступні характеристики ROZETKA". Заповніть необхідні характеристики, вибираючи значення в запропонованому списку або в текстовому рядку правіше, для збереження натисніть "Зберегти характеристики"

Для додавання характеристик масово, можливо вивантажити категорії з товарами у форматі Excel. Перейдіть до розділу "Робота з параметрами" → "Вивантажити" та вивантажте необхідні категорії. У файлі, після стовпця "Зображення" починається список характеристик, заповніть необхідно стовпці та завантажте файл у розділ "Робота з параметрами" → "Завантажити".

Для додавання параметрів з файлу XML, додайте потрібні параметри до файлу за допомогою тегу <param name="..">..</param> і завантажте його у Pricecreator. Завантажити параметри можливо у розділі "XML" → "Імпорт".

Параметри, після імпорту XML, завантажуються в стовпець "Характеристики продавця" і вимагають порівняння (перенесення в "Доступні характеристики ROZETKA").

Чи була інформація корисною?