Баланс

Опубліковано : 19.04.2021

В особистому кабінеті баланс показує суму на вашому особистому рахунку, з якого проводяться відрахування за доступ до платформи і списання комісії за проданий товар.

У розділі історії транзакцій окрім суми на рахунку, також відображена сума в «сірій зоні». Це заморожена сума комісії за замовлення що надійшли, яка списується остаточно після виконання замовлення або повертається на ваш рахунок, якщо замовлення не виконано. У підсумковому полі відображений поточний стан рахунку за вийнятком заблокованої комісії.

Процес списання комісії:

Поповнення балансу

Сформувати рахунок для поповнення балансу ви можете в спеціальному рядку на головній сторінці особистого кабінету і в розділі «Мій баланс». Для цього введіть необхідну суму у відповідному полі та натисніть на кнопку «Поповнити рахунок». Рахунок буде згенерований протягом декількох хвилин і з'явиться на сторінці «Рахунки на оплату».

Оплатити сформований рахунок ви можете:

  1. У відділенні банку через касу або термінал. Кошти надійдуть на рахунок протягом 3-х робочих днів. При оплаті обов'язково вказуйте:
  • у полі платник — ліцензіата за договором;
  • в полі призначення платежу — номер і дату договору та рахунку.
  1. Онлайн через LiqPay. В розділі рахунків на оплату натисніть на значок картки в рядку виставленого рахунку. Відкриється вікно в новій вкладці, де необхідно ввести реквізити для оплати та підтвердити транзакцію. Кошти надійдуть на баланс магазину упродовж робочого дня.

Кредитний період

Якщо підсумковий баланс негативний, магазину надається кредитний період на 4 дні. Вам необхідно поповнити рахунок на суму, що перевищує заборгованість, інакше магазин буде автоматично заблокований, а товари стануть недоступними до замовлення на сайті.

У разі заборгованості ви побачите інформаційне попередження в особистому кабінеті продавця, а також повідомлення про заборгованість будуть приходити активним менеджерам магазину, у яких включена нотифікація по «Інформації про Баланс», до поповнення балансу або блокування магазину. При негативному балансі ранжування ваших товарів у пошуковій видачі не змінюється.