Палітра кольорів

Опубліковано : 07.10.2020

Товари, для яких колір є визначальним фактором при виборі, необхідно розміщувати на сайті надаючи палітру кольорів. Палітра — це набір колірних відтінків, які максимально точно передають колір товару.

Для зручності користувачів, різновиди кольору товару групуються. Товари, які мають стандартні кольори (чорний, зелений, червоний) не вимагають додаткових дій, окрім коректного заповнення параметрів в прайс-листі. Товари, у яких є кольорова палітра з певною назвою відтінку, вимагають надання цієї самої палітри. Для додавання кольорової палітри вашим товарам, необхідно відправити менеджеру файл з переліком кольорових відтінків.

Категорії товарів, для яких надання кольорової палітри обов'язково:

  • декоративна косметика;
  • фарбування.

Вимоги до палітри кольорів:

1. Кожен відтінок повинен бути представлений окремим зображенням у форматі jpg, розміром 24х24 пікселя (квадрат кольору) і не більше 19 КБ. Назва файлу повинна бути такою ж, як назва відтінку. Відтінки можуть називатися цифрою, текстом або цифрою + текст.

2. Файли зображень палітри слід розмістити в окремі папки в залежності від категорії товару (фарба для волосся, лак для нігтів) і виробника.

3. Значення відтінку повинно бути однаковим в назві товару, в параметрі «колір/відтінок» і в назві картинки кольору.

 
4. Для товару в параметрі «колір/відтінок» необхідно вказати виробника, номер і назва відтінку. Приклад в XML прайс-листі:

<offer id="8" available="true">
...
<name>Гель-лак Avenir Cosmetics X 047 Blue Lagoon 10мл (5900308135310)</name>
<param name="Відтінок">Avenir Cosmetics X 047 Blue Lagoon</param>
...
</offer>

Без кольорової палітри допускається виведення товарів на замовлення (наприклад, меблі). В такому випадку на головному фото повинна бути зображена модель товару, а на наступному фото зображена палітра кольорів (відтінків), в яких ви можете виготовити даний товар.