Ціна та наявність товару

Опубліковано : 17.08.2020

Ми прагнемо забезпечити для покупців найвигідніші цінові пропозиції, тому просимо вас встановлювати та підтримувати конкурентоспроможні ціни на свої товари. Ціна на сайті ROZETKA не повинна перевищувати ціни на вашому каналі продажів, а також рекомендуємо ознайомитися з цінами на аналогічний товар в інших продавців, щоб покупець вибрав саме вашу пропозицію.

Виставляючи товари на продаж, ви підтверджуєте актуальність ціни та наявності. Неприпустимі ситуації зміни вартості під час спілкування з покупцем при підтвердженні замовлення. Товар повинен бути проданий за тією ціною, яка була вказана на сайті під час оформлення замовлення.

Залишки товару на складах ви передаєте в прайс-листі через тег <stock_quantity> з зазначенням кількості доступних товарів. Якщо в прайс-листі не вказані залишки, то після оформлення замовлення, товар перейде в статус «Немає в наявності» до наступної синхронізації з вашим прайс-листом.

Всі ціни на нашому сайті цілі (без копійок) і вказані в гривнях. Якщо в прайс-листі вказана ціна з копійками — вона буде округлена на сайті.