Документи для продуктів харчування та БАДів

Опубліковано : 09.03.2021

Для реалізації на ROZETKA харчових продуктів або біологічно активних добавок (БАДів), продавець повинен підготувати та передати менеджеру заповнену таблицю і кольорові фото/скан копії наступних документів:

Для продажу харчових продуктів

  • Сертифікат системи ISO 22000: 2005 HACCP.

Якщо сертифікат виданий юридичній особі / ФОП які укладають договір з ROZETKA, то інші документи не потрібні.

  • Документ про реєстрацію потужності в Держпродспоживслужбі.

Підприємства без експлуатаційного дозволу, які займаються виробництвом, зберіганням і обігом харчових продуктів — зобов'язані пройти реєстрацію потужностей в Держпродспоживслужбі.

  • Експлуатаційний дозвіл від Держпродспоживслужби.

Особи, які займаються виробництвом, зберіганням, транспортуванням і введенням в обіг продуктів тваринного походження — зобов'язані мати експлуатаційний дозвіл від Держпродспоживслужби.

Для продажу БАДів

Сертифікат системи ISO 22000: 2005 HACCP. Якщо сертифікат виданий юридичній особі / ФОП які укладають договір з ROZETKA, то інші документи не потрібні.

У разі відсутності зазначеного сертифіката вам знадобляться:

  • документ про реєстрацію потужності в Держпродспоживслужбі — для БАДів в складі яких присутні компоненти рослинного походження;
  • експлуатаційний дозвіл від Держпродспоживслужби — для БАДів в складі яких присутні компоненти тваринного походження;
  • висновок державної санітарно-епідеміологічної експертизи.
  • сертифікати якості.

Зверніть увагу. Необхідно надати всі сторінки зазначених документів і додатки до них. До розгляду не приймається документи, в яких затерті номера, дати або інформація про виробника.

Запитувані документи необхідні відповідно до чинного закону України «Про основні засади та вимоги до безпеки і якості харчових продуктів».