Сторінка продавця

Опубліковано : 14.09.2020

На сайті ми розміщуємо не тільки інформацію про товари та їх характеристики, але й коротку інформацію про самого продавця, графік його роботи, відгуки та оцінки покупців, а також загальний рейтинг магазину. Щоб потрапити на цю сторінку, необхідно перейти за посиланням «Сторінка продавця» в картці товару.

На вкладці «Про продавця» виведена загальна інформація.

Загальний рейтинг — показує середню оцінку якості роботи вашого магазину на платформі за весь час. Розраховується на підставі оцінок покупців від 1 до 5, виставлених за показниками: якість обслуговування, дотримання термінів доставки, актуальність ціни та наявності, а також включає нашу оцінку наявності скарг по замовленнях і середню швидкість взяття замовлення в роботу.

Оцінки — показує середні оцінки покупців за показниками: якість обслуговування, швидкість доставки й актуальність ціни та наявності, виставлені за період 30 днів, 6 місяців і за весь час.

Інформація про компанію — текстовий опис магазину. Для зміни відправте вашому менеджеру новий текст, максимально 512 символів.

У додатковій інформації про продавця показано: дата початку роботи магазину на платформі, середній час виходу на зв'язок з покупцем, середня швидкість виконання замовлення, частка скарг в замовленнях.

На цій сторінці також доступна опція «Поставити запитання продавцю». Створені звернення покупців ви бачите в розділі особистого кабінету «Мої повідомлення».

На вкладці «Відгуки про продавця» відображені оцінки та відгуки залишені покупцями, які зробили замовлення у вашому магазині. Крім оцінок за показниками роботи, відгук може містити коментар покупця.

На вкладці «Товари продавця» представлені всі категорії та товари вашого магазину.

Перейти на сторінку продавця ви можете з особистого кабінету, натиснувши на назву магазину над панеллю керування.