Рус Укр

Супровідні документи до товару

Останнє оновлення : 30.12.2020

При продажі товару ви зобов'язані видати покупцеві розрахунковий документ встановленої форми, який засвідчує факт покупки, з відміткою дати продажу. Таким документом може бути:

  • фіскальний касовий чек;
  • товарний чек;
  • розрахункова квитанція;
  • видаткова накладна.

Документ повинен бути виданий покупцеві разом з товаром або відправлений йому на електронну пошту. Зверніть увагу, що електронна квитанція про оплату що видана банком при онлайн оплаті через сайт, а також квитанція перевізника про отримання післяплати, не вважається за розрахунковий документ.

Наявність розрахункового документа необхідна для звернення в сервісні центри задля гарантійного обслуговування, а також для обміну або повернення товару.

Для технічно складних побутових приладів продавець зобов'язаний також надати покупцеві гарантійний талон або інший документ, що замінює його. Термін гарантійного обслуговування має бути вказаний в документі, а також ми рекомендуємо вказати його на сторінці вашого товару.

На вимогу покупця надається сертифікат, що підтверджує належну якість продукції.

Зверніть увагу. Заборонено вкладати буклети, візитки або будь-які інші матеріали, які рекламують ваш магазин і ведуть покупця на сторонній ресурс.

Чи була інформація корисною?

Цікавить додаткова інформація?

Додати відгук

Щоб ваш відгук або коментар пройшов модерацію і був опублікований, будь ласка, ознайомтесь з нашими правилами.
Дякуюємо за ваш коментар, ми надамо вам відповідь найближчим часом
Коментарі відсутні