Рус Укр

Сторінка продавця

Останнє оновлення : 04.01.2021

На сайті ми розміщуємо не тільки інформацію про товари та їх характеристики, але й коротку інформацію про самого продавця, графік його роботи, відгуки та оцінки покупців, а також загальний рейтинг магазину. Щоб дізнатися цю інформацію, необхідно натиснути на назву продавця на сторінці його товару.

На вкладці «Про продавця» виведена загальна інформація.

Загальний рейтинг — показує середню оцінку якості роботи вашого магазину на платформі за весь час. Розраховується на підставі оцінок покупців від 1 до 5, виставлених за показниками: якість обслуговування, дотримання термінів доставки, актуальність ціни та наявності, а також включає нашу оцінку наявності скарг по замовленнях і середню швидкість взяття замовлення в роботу.

Оцінки — показує середні оцінки покупців за показниками: якість обслуговування, швидкість доставки й актуальність ціни та наявності, виставлені за період 30 днів, 6 місяців і за весь час.

Інформація про компанію — текстовий опис магазину. Для зміни відправте вашому менеджеру новий текст, максимально 512 символів.

У додатковій інформації про продавця показано: дата початку роботи магазину на платформі, середній час виходу на зв'язок з покупцем, середня швидкість виконання замовлення, частка скарг в замовленнях.

На цій сторінці також доступна опція «Поставити запитання продавцю». Створені звернення покупців ви бачите в розділі особистого кабінету «Мої повідомлення».

На вкладці «Відгуки про продавця» відображені оцінки та відгуки залишені покупцями, які зробили замовлення у вашому магазині. Крім оцінок за показниками роботи, відгук може містити коментар покупця.

На вкладці «Товари продавця» представлені всі категорії та товари вашого магазину.

Перейти на сторінку продавця ви можете з особистого кабінету, натиснувши на назву магазину над панеллю керування.

Чи була інформація корисною?

Цікавить додаткова інформація?

Додати відгук

Щоб ваш відгук або коментар пройшов модерацію і був опублікований, будь ласка, ознайомтесь з нашими правилами.
Дякуюємо за ваш коментар, ми надамо вам відповідь найближчим часом
Коментар залишений анонімно
2021.08.18 11:33
А как, собственно, оставить отзыв о продавце? Не могу найти эту опцию
ROZETKA Маркетплейс
2021.08.19 07:37

Оставить отзыв о продавце может только покупатель, который делал заказ у продавца. Подробнее об отзывах о продавце