Рус Укр

Щомісячні акти

Останнє оновлення : 14.07.2021

Першого числа кожного місяця формуються два акти: про продаж товарів продавця і про надання послуги доступу до сервісів. Вони знаходяться я в особистому кабінеті продавця в розділі «Документообіг» (доступ є лише в акаунту з роллю «Власник»). Звітним періодом є календарний місяць. Датою документа є останнє число звітного періоду (наприклад, Акт за вересень формується 1.10 з датою 30.09).

Акт-звіт про продаж товарів

Документ, який формується на підставі звіту про продані товари, тобто, успішно виконаних замовлень за звітний місяць і суми коригувань за попередній місяць (якщо такі були). Показує інформацію: які товари були реалізовані продавцем, в якій кількості, на яку суму, і яку суму комісії (роялті) оплатив продавець (60% від загальної комісії / роялті).

Акт про надання послуги доступу до інтернет-сайту www.rozetka.com.ua та онлайн сервісів на ньому

Документ, в якому вказана:

  • сума безумовної щомісячної плати за доступ до інтернет-сайту www.rozetka.com.ua та онлайн-сервісів на ньому — 100 грн (не залежить від обсягу продажів);
  • сума за послуги доступу до інтернет-сайту www.rozetka.com.ua та онлайн-сервісів на ньому в зв'язку з обсягом продажів (40% від загальної комісії / роялті).

Підписання актів

Акти необхідно підписати протягом 3-х робочих днів з дня їх надходження. Щоб підписати акт перейдіть в розділ документообігу та натисніть на кнопку «Підписати» в рядку документа.

Вас перенаправить на сервіс «Вчасно», де вам необхідно авторизуватись і підписати документ використавши кваліфікований електронний підпис (КЕП / ЕЦП). Детальніше: Як підписати електронний документ у Вчасно.

Згідно з угодою, якщо у продавця до актів немає заперечень протягом 3-х робочих днів з моменту їх надходження, то вважається що продавець приймає (підписує) акти в тому вигляді, в якому вони були надані. Якщо у вас виникли питання або заперечення, напишіть звернення з темою «Фінанси та документообіг → Питання по актам, звіркам».

Чи була інформація корисною?

Цікавить додаткова інформація?

Додати відгук

Щоб ваш відгук або коментар пройшов модерацію і був опублікований, будь ласка, ознайомтесь з нашими правилами.
Дякуюємо за ваш коментар, ми надамо вам відповідь найближчим часом
Золотарева Инна
2021.09.07 11:36
Где взять отчет о проданых товарах за месяц?
ROZETKA Маркетплейс
2021.09.08 12:19

Вы можете скачать отчёт в разделе личного кабинета “Отчеты о проданных товарах”. Подробнее описано здесь.