Початок роботи з фулфілментом від ROZETKA (ФФ)

Останнє оновлення : 29.07.2022

Що таке фулфілмент від ROZETKA

Фулфілмент — це процес зберігання товару, опрацювання замовлення та доставки товару за стандартами ROZETKA. За допомогою фулфілменту ви можете відправити свої товари на склад ROZETKA, а ми опрацюємо замовлення та доставимо їх клієнтам.

Переваги фулфілменту від ROZETKA

  • ви зменшите час комплектації та відправлення товару, оскільки опрацюванням замовлення займається ROZETKA;
  • покупці можуть отримати ваші товари в точках видачі ROZETKA;
  • ви збільшите кількість замовлень, оскільки доставка в точки видачі ROZETKA безкоштовна для покупця;
  • ми надрукуємо товарний чек з вашими реквізитами (за необхідності й гарантійний талон) і відправимо його разом із замовленням;
  • при відправленні замовлення поштовим перевізником, відправником будуть вказані ваші реквізити, і в разі післяплати, грошові кошти надійдуть відразу на ваш рахунок.

Хто може використовувати фулфілмент від ROZETKA

Лише дійсні продавці ROZETKA Маркетплейс.

Як почати роботу з фулфілментом від ROZETKA

Крок 1. Під'єднайте фулфілмент до вашого акаунту

Напишіть повідомлення з інформацією про ваш магазин на fbr@rozetka.com.ua. Виберіть обліковий запис, для якого буде відкритий доступ до управління фулфілментом. Неможливо використовувати акаунт власника магазину. Додайте нового менеджера магазину або виберіть обліковий запис одного з наявних. Після обробки запиту для вибраного менеджера буде відкрито розділ "Фулфілмент".

Крок 2. Підготуйте ваші товари

Узгодьте з нашим менеджером товари, які ви плануєте продавати використовуючи фулфілмент. Вам необхідно буде надати реальні "живі" фотографії товару, його пакування та маркування. Фотографії повинні бути якісними, з високою роздільною здатністю. Далі правильно підготуйте інформацію про товари та ознайомтеся з правилами пакування та маркування продукції.

Крок 3. Підпишіть договори з ROZETKA та з перевізником

Підпишіть договір на складські послуги та договір на видачу замовлень в магазинах ROZETKA. Приклад договору вам надасть наш менеджер. Для підписання договору у нас є необхідні дані, які ви надавали для реєстрації на маркетплейсі, ми перевіримо їх актуальність. Підписання договорів відбувається через систему електронного документообігу "Вчасно".

Наразі фулфілмент надається з перевізником Нова Пошта. Тому вам необхідно підписати договір з перевізником від тієї ж юридичної особи / ФОП, що і договір з ROZETKA. Після підписання договору з перевізником, необхідно передати ваш API ключ для нашого менеджера.

Крок 4. Зареєструйтесь в EvoPay

Платіжна система EvoPay використовується, щоб приймати платежі від покупців у точках видачі ROZETKA.

Крок 5. Доставте товар на склад ROZETKA

Необхідно фізично доставити товар за адресою: Київська область, м.Бровари, Об'їзна дорога, 62. Детальніше про доставку товару на склад ROZETKA

Вартість послуг фулфілменту

Інформацію про актуальні тарифи на послуги фулфілменту, ви можете отримати написавши звернення в кабінеті продавця з темою: "Фулфілмент". Оплата послуг відбувається на підставі виставлення рахунків за попередній період (тобто післяплата).

Фулфілмент від ROZETKA має наступний перелік послуг:

  • приймання, маркування/стікерування товарів/вантажів на складі ROZETKA;
  • зберігання товарів/вантажів на складі ROZETKA;
  • пакування, комплектація, відвантаження оформлених замовлень;
  • організація видачі відправлення в точці видачі ROZETKA;
  • повернення товарів/вантажів зі складу ROZETKA.

Близькі за темою

Загальна інформація про способи доставки
Доставка товарів у точки видачі ROZETKA

Чи була інформація корисною?