Доступні способи оплати

Опубліковано : 24.06.2020

На сторінці кожного товару вказані можливі способи оплати для його покупки. За замовчуванням в товарах вказана тільки готівкова оплата. Ви також можете запропонувати покупцям додаткові способи:

Покупець вибирає зручний спосіб оплати під час оформлення замовлення. Ця інформація відображається в замовленні в вашому особистому кабінеті.

У разі некоректного відображення способів оплати на сайті, повідомити про помилку на електронну пошту payment_m@rozetka.com.ua.

Передоплата

Про необхідність внести часткову або повну передоплату слід обов'язково повідомити покупцю в додатковій інформації на сторінці товару, та під час узгодження замовлення.

Додаткова інформація про оплату

В картці товару необхідно вказувати особливі умови оплати або передоплати. Ця інформація зображається у вигляді вільного тексту у вибраному рядку під ціною товару.

Для додавання на сайт додаткової інформації виберіть один з варіантів:

  • Зверніться до вашого менеджера — сформулюйте лаконічну фразу, у темі повідомлення зазначте «Прохання додати додаткову інформацію до товарів», а в зміст листа — необхідний текст. Інформація буде застосована до всього асортименту.
  • Додайте додатковий параметр до товарів — пропишіть атрибут <param name="Доставка/Оплата">...</param> в товарах, до яких мають відношення особливі умови, і вкажіть в параметрі потрібну фразу. Після збереження змін напишіть звернення вашому менеджеру з проханням оновити параметри товарів. Про подальші зміни в тексті повідомляти менеджера не потрібно, оновлення відбувається автоматично.

Приклад в XML:

<param name="Доставка/Оплата">Товар на замовлення. Термін доставки 45 днів. Передоплата 10%</param>