Доступні способи оплати

Опубліковано : 11.09.2020

На сторінці кожного товару вказані можливі способи оплати для його покупки. За замовчуванням в товарах вказана тільки готівкова оплата. Ви також можете запропонувати покупцям додаткові способи:

Покупець вибирає зручний спосіб оплати під час оформлення замовлення. Ця інформація відображається в замовленні в вашому особистому кабінеті.

Передоплата

Про необхідність внести часткову або повну передоплату слід обов'язково повідомити покупцю в додатковій інформації на сторінці товару, та під час узгодження замовлення.

Додаткова інформація про оплату

В картці товару необхідно вказувати особливі умови оплати або передоплати. Ця інформація зображається у вигляді вільного тексту у вибраному рядку під вказаним продавцем товару.

Для додавання інформації виберіть один з варіантів:

  1. У повідомленні вашому менеджерові вкажіть умови, які потрібно додати. Текст буде застосований до всіх товарів вашого магазину.
  2. Додайте додатковий параметр в картки товарів, до яких відносяться особливі умови: пропишіть атрибут <param name="Доставка/Оплата">...</param> та вкажіть необхідну інформацію. Після внесення змін, повідомте менеджеру про оновлення товарів. Про подальші зміни умов доставки/оплати повідомляти не потрібно, оновлення відбувається автоматично.

Максимальна кількість символів — 255.

Приклад в XML:

<param name="Доставка/Оплата">Товар на замовлення. Термін доставки 45 днів. Передоплата 10%</param>

У разі некоректного відображення способів оплати на сайті, повідомте про помилку за допомогою форми зворотного зв'язку в особистому кабінеті, вибравши тему «Проблема з оплатами».