Відгуки та рейтинг продавця

Опубліковано : 24.07.2020

Рейтинг продавця формується на підставі відгуків покупців про роботу магазину, середньої швидкості взяття замовлення в роботу і нашої оцінки наявності скарг в замовленнях. На сайті рейтинг продавця відображається у вигляді зірок на сторінці товару і на сторінці продавця.

Відгуки про магазин — це коментарі та оцінки, які залишають клієнти що оформили замовлення у вашого магазину. Покупцеві пропонується поставити на вибір загальну оцінку роботі продавця: «Супер», «Звичайно» або «Погано» та оцінити вашу роботу за:

  • якістю обслуговування;
  • дотриманням термінів доставки;
  • актуальністю ціни та наявності.

Залишити відгук покупці можуть зі свого особистого кабінету та у відповідь на e-mail розсилку, яка здійснюється після завершення угоди. Для формування рейтингу необхідно 5 і більше відгуків. Позитивні та нейтральні відгуки щодо скасованих замовлень не публікуються.

В особистому кабінеті оцінки та коментарі користувачів відображаються в розділі «Відгуки про магазин». При натисненні на відгук, відкривається детальна інформація та оцінки, які вам поставив покупець. Відповісти на відгук про продавця ви не зможете, розділ виключно інформаційний.

Рейтинг продавця безпосередньо не впливає на порядок видачі ваших товарів на сайті, але може вплинути на рівень довіри покупців.

Фактори, що впливають на думку покупців і в результаті на рейтинг магазину:

  • актуальність інформації про виставлені товари;
  • оперативний зворотний зв'язок по замовленнях;
  • дотримання термінів доставки;
  • якісне обслуговування покупця;

Заборонено виставляти фіктивні оцінки з метою підвищення рейтингу, за порушення магазин може бути заблокований.

Поставити запитання або оскаржити відгук, ви можете з особистого кабінету вибравши тему «Коментарі та рейтинг магазину».