Менеджери магазину

Опубліковано : 24.06.2020

У розділі налаштування менеджерів показується список всіх менеджерів вашого магазину. Ви можете додавати, редагувати та видаляти облікові записи користувачів. Кожен профіль містить: ПІБ, роль, логін, адресу електронної пошти та телефон.

Додавання менеджера

Для додавання нового менеджера на сторінці "Менеджери" натисніть на «Додати менеджера». Відкриється вікно, в якому необхідно заповнити відповідні поля та обрати мову інтерфейсу для роботи даного користувача в особистому кабінеті.

Після заповнення полів натисніть кнопку «Зберегти» — на екрані з'явиться інформація про успішне збереження профілю та відправлення повідомлення на вказану адресу електронної пошти.

В отриманому повідомленні про створення профілю, менеджеру потрібно перейти за посиланням для створення пароля до облікового запису. Кожен менеджер має доступ до особистого кабінету під своїм логіном і паролем.

Редагування і видалення менеджера

Для зміни даних менеджера або видалення, виберіть необхідну дію у вікні профілю менеджера, внесіть необхідні зміни та натисніть «Зберегти» або підтвердіть видалення.

Для відновлення пароля натисніть «Відновити пароль». На пошту менеджера буде надіслано лист з інструкцією для відновлення пароля, про що на екрані з'явиться відповідне повідомлення.