Продаж послуг

Опубліковано : 24.06.2020

На сайті ROZETKA в розділі «Послуги та сервіси» ви можете пропонувати покупцям послуги, наприклад: установку захисного скла на смартфон або планшет, налаштування гаджета, встановлення та підключення побутової техніки. Головна умова — ваша послуга повинна бути цілісною та універсальною, тобто може бути придбана покупцем як доповнення до вашого товару або як окремий сервіс.

Сторінка товару (послуги) повинна бути оформлена в прайс-листі відповідно до наших стандартних правил та повинна містити:

  1. вартість;
  2. способи оплати;
  3. способи доставки;
  4. опис — детальний опис умов придбання, зона надання послуги, термін дії та перелік робіт, що входять у вартість або потребують додаткової оцінки та оплати, гарантія на роботу тощо;
  5. характеристики — параметри товару для даної категорії з довідника характеристик. Додайте якомога більше параметрів, щоб покупець мав можливість користуватися фільтрами для пошуку вашої пропозиції.

Для просування своїх послуг рекомендуємо додавати їх в якості додаткового товару зі знижкою у вигляді комплекту до ваших основних товарів.

Особливості продажу послуг

Послуга може бути запропонована в різних варіантах:

  • фізичний сертифікат: такий товар повинен бути відправлений покупцеві кур'єрською службою та оплачений при отриманні або попередньо за домовленістю. Послуга надається за умови пред'явлення сертифіката майстру;
  • електронний сертифікат: вимагає підключення способів оплати карткою або за безготівковим розрахунком, і способу доставки «Віртуальна доставка» на e-mail. Після отримання оплати ви повинні будете відправити унікальний номер сертифіката, контакти та інструкцію покупцеві на e-mail. Послуга надається після повідомлення номера сертифіката;
  • договір: оплата проводиться майстру безпосередньо під час надання послуг, тим способом, який ви узгодили з покупцем.

Обробляти замовлення необхідно відповідно до наших правил. Комісія стягується за успішні замовлення в розмірі, узгодженому в договорі.