Рус Укр

Зміна юридичних даних

Останнє оновлення : 02.08.2021

Власником магазину на ROZETKA є юридична особа або фізична особа підприємець, з яким укладено договір про співпрацю. У разі зміни юридичних даних ви повинні повідомити ROZETKA протягом 3 днів. Якщо ви не повідомите про зміну юридичної інформації, або якщо ваше юридична особа або ФОП знаходиться в процесі припинення своєї діяльності — магазин буде заблокований.

Для зміни юридичних даних:

 1. Скачайте та підготуйте шаблон документу і підпишіть його за допомогою ЕЦП.
 2. Напишіть лист на du@rozetka.com.ua. У темі вкажіть "Зміна юридичних даних", коротко опишіть що змінилося і додайте у вкладення раніше підписаний документ і кольорові скан/фото копії нових документів, що підтверджують зміну юридичних даних.

Залежно від того, що необхідно змінити, вам потрібно надати такі документи:

 • виписка, статут, опис — для зміни найменування юридичної особи;
 • паспорт, виписка — для зміни прізвища / ім'я / по батькові ФОП;
 • наказ / протокол про призначення директора - для зміни директора (виконавчого органу юридичної особи);
 • довіреність — для зміни підписанта;
 • довідка про відкриття р/р в банку — для зміни реквізиту банківського розрахункового рахунку;
 • виписка з ЄДРПОУ (для ФОП також сторінка паспорта з новим місцем реєстрації) — для зміни юридичної адреси;

Щоб змінити адресу для переписки, номер телефону або адресу електронної пошти документи не потрібні.

Зверніть увагу, лист необхідно відправляти з e-mail адреси, вказаної в субліцензійному договорі, інакше звернення буде відхилено.

Зміна юридичної особи / ФОП

Зміна власника магазину може бути обумовлена припиненням діяльності юридичної особи або т.п. В такому випадку, вам необхідно розірвати чинний договір і підписати новий договір з іншими даними. При цьому, назва вашого магазину, логотип, відгуки та рейтинг залишаться незмінними. Для зміни ФОП / юр. особи:

 1. Підготуйте всі необхідні документи для нового ФОП / юр. особи.
 2. У кабінеті продавця напишіть звернення вибравши тему: "Фінанси і документообіг → Зміна юр. даних ". У зверненні вкажіть що бажаєте змінити, і додайте кольорові скан/фото копії нових документів.
 3. Коли підготують новий договір, підпишіть його використовуючи електронний цифровий підпис. Після накладення підпису на новий договір — старий буде розірвано, а залишок грошових коштів з балансу магазину, буде повернуто на розрахунковий рахунок, вказаний в старому договорі.
 4. Далі ви отримаєте повідомлення з новими даними для входу в особистий кабінет. Для активації магазину — поповніть баланс магазину.

Зверніть увагу. Якщо у вас планується закриття або переоформлення юридичної особи / ФОП, необхідно заздалегідь написати звернення тому, що терміни зміни власника аккаунта складають близько 14 робочих днів.

Чи була інформація корисною?

Цікавить додаткова інформація?

Додати відгук

Щоб ваш відгук або коментар пройшов модерацію і був опублікований, будь ласка, ознайомтесь з нашими правилами.
Дякуюємо за ваш коментар, ми надамо вам відповідь найближчим часом
Коментарі відсутні